“0т і вcе, «приїхали» буквально тiлькu щo в ефірі прoкрeмлiвcькoгo каналу ZIK, ексрегіоналка Герман разом з Савченко зaклuкaлu…”

В ефірі прокремлівського каналу ZIK відома пропагандистка Ганна Герман закликала вшанувати бойовиків ДНР/ЛНР. (щоб переглянути відео доскрольте сторінку до кінця)

Служба безпеки України, Рада національної безпеки і оборони України, ви є, ви будете реагувати на антиукраїнські випади осіб афілійлваних з ОПЗЖ та Москвою?

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, ви взагалі звернете увагу на те що такі канали як НАШ,ZIK, NewsOne та 112 щодня знищують країну зсереднити. Що відбувається відверта пропаганда та розпалювання ворожнечі. Чи далі будете закривати очі?

Колишня соратниця екс-президента Віктора Януковича і Надія Савченко знову відзначилися своїми висловлюваннями. Наприклад, Герман у прямому ефірі закликала вшанувати пам’ять всіх тих, хто загинув на Донбасі “і з одного, і з іншого боку”.

Такі промови Герман прозвучали під час прямого ефіру телеканалу ZIK.

“Перш за все, дозвольте мені просити вас всіх встати і вшанувати хвилиною мовчання людей, які загинули сьогодні в Харкові та усіх загиблих на Майдані. І тих, хто протестував, і тих 19 правоохоронців, які були вбиті на Майдані. І тих людей, які загинули на Донбасі з одного і з іншого боку. Всі вони – наші люди”, – заявила Ганна Герман.

В цей час один з глядачів уточнив, що росіян не треба поминати. Але тут Надія Савченко заперечила, мовляв, “навіть росіян треба пом’янути”. Після цього Ганна Герман продовжила свою промову і назвала учасників Революції Гідності “учасниками державного перевороту” в країні.

“Ми сьогодні, вшанувавши пам’ять мовчанням всіх людей, всіх наших співгромадян, повинні думати про майбутнє. Про те, як об’єднатися проти тих внутрішніх “терористів”, які, скориставшись довірою народу, пограбувавши міліцію, взявши зброю там, зробили “державний переворот”, намагалися й намагаються далі знищити Україну”, – сказала Герман.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *