Журналіст Дмитро Гордон розповів, що для президента Володимира Зеленського ситуація в Україні виявилася складнішою, ніж він собі уявляв.

“Я думаю, коли Зеленський ішов у президенти, він не уявляв собі, як йому буде важко. А з іншого боку, хто обіцяв легке життя? Звичайно, важко, звичайно, зараз доведеться непросто”, — сказав він.

За словами Гордона, скоро для України настане дуже важлива дата.

“Звичайно, дуже непростий день буде 15 березня. Я не буду говорити чому. Я скажу, що для України буде дуже непростий день — 15 березня. Не можу привідкрити завісу. У понеділок, 15 березня буде дуже важкий день для країни. Від того, що відбудеться в цей день, залежатиме все майбутнє владної нашої верхівки. Залишилося чекати недовго”, — сказав він.

Крім того, журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі каналу “Україна 24”, що йому недавно пропонували пост в Кабінеті міністрів.

“Перед вами сидить людина, якій наполегливо пропонували стати міністром. Зараз вже можна про це сказати. Ось зараз, ну, недавно. Я відмовився. Не будемо говорити… Не нафтогазової промисловості. Я відмовився. Пропонували, наполегливо… Відмовився. Не хочу”, — сказав він.

Гордон відповів на репліку ведучого про те, що простіше піти в президенти.

“Ні, я нікуди не планую. Розумієте, будь-яка посада накладає табу на свободу. А немає нічого важливішого для нормальної людини, ніж свобода. Свобода дорожча за гроші, свобода дорожча за все. Свобода — відчуття, коли ти можеш сказати все, що думаєш”, — сказав він.

Джерело