20 хвилин тому! СБУ накрило Медведчука – остаточний крах, облава почалась. Гнати геть

СБУ та представники Офісу генпрокурора у четвер, 25 березня, проводять обшук в офісі громадської організації “Український вибір”. Її пов’язують з кумом Володимира Путіна, нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком.

В СБУ підтвердили інформацію про обшук та пообіцяли надати деталі дещо згодом.

Нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Кузьмін також розповів, що до суду за санкцією на обшук звернувся заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов.

За словами Кузьміна, такими діями влада нечебто намагається залякати Медведчука та його вигнати з країни.

Нардеп від ОПЗЖ наголосив, що вважає кума Путіна “останнім бастіоном на шляху до повного захоплення влади в Україні”.

Варто додати, що Служба безпеки України з 2014 року зібрала велику кількість доказів антиукраїнської діяльності співголови партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука для доведення скоєння ним державної зради. Про розповів генерал-майор запасу Служби безпеки України Ігор Гуськов

“Робота по Медведчуку не припинялася з 2014 року. Дуже багато задокументовано по діяльності громадської організації “Український вибір”, в тому числі щодо їхньої ролі у проведенні незаконного референдуму в Криму. По суті, всі керівники осередків “Українського вибору” в Криму стали керівниками осередків по проведенню псевдореферендуму. До речі, вони досі є в реєстрі Мін’юсту”, – розповів Гуськов.

Також він заявив, що матеріали по розслідуванню деструктивної діяльності Медведчука регулярно доповідали вищому керівництву країни

Джерело:korupciya.com

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *