Акторка зі «Слуги народу» стала консультанткою Зеленського із зарплатою у 18 млн грн

Оксана Обертинська, яка зіграла психолога в серіалі «Слуга народу», стала консультанткою Офісу президента Володимира Зеленського з питань вірусології та отримала з бюджету держзамовлень на 18 млн грн.

Про це повідомляє видання УНН. Психологиня Зеленського із серіалу «Слуга народу» Обертинська заробляє мільйони на «ковідних» закупівлях.

Журналісти знайшли епізод у третій серії першого сезону серіалу, де главу держави Василя Голобородька, якого грає Володимир Зеленський, знайомлять із президентським психологом.
“Оксана Обертинська” />

«Анна Петрівна – ваш психолог», – представляють у серіалі Зеленському Оксану Обертинську в її епізодичній ролі без слів.

Оксана Обертинська в серіалі

А вже навесні 2020 року, в розпал пандемії COVID-19, почалася стрімка кар’єра акторки як експертки-вірусологині МОЗ і консультантки Офісу Президента з протидії коронавірусу.

Після старту успішної державної кар’єри у сфері протидії COVID-19, у липні Оксана Обертинська заснувала «Центр молекулярних технологій», який до кінця року за спрощеною процедурою отримав державних замовлень від обласних лабораторій і медичних установ на 18 млн грн. Причому її компанія поставляє в обласні лікарні та ПЛР-лабораторії медичне обладнання, експрес-тести, кисневі концентратори й інші товари саме «ковідного» напряму.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *