Апеляційний суд виніс вирок генералу Назарову, якого звинуватили у загибелі 40 військових Суд тривав понад 5 років.

Дніпровський апеляційний суд оголосив рішення у справі збитого росіянами в 2014 році українського військового літака Іл-76 – Віктора Назарова визнали винним у службові недбалості, його апеляцію залишити без задоволення. Вирок суду першої інстанції – сім років тюрми – залишити без змін.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Оплески та сльози – так відреагували родичі загиблих десантників. Вони кажуть, що вже зневірилися у справедливості. А от сам Віктор Назаров назвав рішення суду абсурдом. І готуватиме касаційну скаргу. «Будемо відвоювати права аж до Європейського суда з прав людини. Генерал збройних сил України по недолугому, по безпідставному обвинуваченню ніколи не визнає себе винним. І він буде триматися до кінця, скільки б мені це не коштувало! Пять, десять, двадцять років. Скільки я проживу, я стільки буду боротися з цим ганебним вироком і дурнуватим правосуддям», – заявив засуджений Віктор Назаров

Та хоча рішення суду одразу вступає в законну силу, Віктор Назаров вирушив не до в’язниці, а на волю. Справа в процедурі – лише 16 грудня, тобто за 5 днів, апеляційний суд підготує повний текст рішення, потім передасть його до Павлограда, до суду першої інстанції, а вже звідти до поліції. Вона вже в Києві, за місцем реєстрації Назарова, має взяти його під варту і відправити до в’язниці.

Нагадаємо, влітку 2014 року бойовики збили літак, що доправляв десантників до Луганського летовища. 40 військових та 9 членів екіпажу загинули. Слідчі довели, що тодішній керівник штабу АТО Віктор Назаров мав достатньо даних, що ворог готує засідку, проте відправив військових у політ.

 

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *