Боєць АТО про Марусю Звіробій: “Манька облігація – яскравий приклад фейків Порошенка. Псевдоволонтери та псевдопатріоти на службі у злочинного угрупування”

Справжній ветеран війни, справжній боець, який пройшов усе пекло війни Назарій Мудрий розповів усю правду про так звану “Марусю Звіробій” (ред. справжнє імя Олена Самбул) і про те, як Порошенко створив цілу когорту псевдоволонтерів та псевдовоєнних для того, щоб вони розповідали про подвиги “хетьмана”.

Про це Назарій Мудрий написав на своїй сторінці у Фейсбук.

По словам Назарія, під час правління режиму Порошенко було репресовано в десятки разів більше справжніх патріотів, чим навіть під час правління Януковича.

Боець АТО розповідає, що Порошенко створив паралельну реальність зі своїми героями, волонтерами і так званими “воєнними”.

Яскравий приклад Маруся Звіробій. Вона відома в кругах справжніх воєнних як Манька облігація.

Публікуємо текст Назарія без змін:

Слава Україні ! Оскільки завдяки режиму Порошенка і кума Луценка, я перебуваю в розшуку, то не можу всім назвати своє справжнє прізвище. Мене знають як друг Мудрий. Воював на фронті з травня 2014 року по квітень 2019. Був неодноразово поранений, боєць групи «СОНЕЧКО» (командир Чесний і Комендант), залазив у майже всі «чорні діри» цієї війни.

Тому маю право описати Марусю Звіробій , або Манька Облігація, як ми її називали. Вона у 2014 році з’явилася на нараді ДУК ПС в Києві. І одразу весь подальший час ми всі мали шукати і скидати кошти на якийсь міфічний полігон, де тренують наші основні сили. Тобто спецназ ДУК ПС мав прийти на підкріплення у найважчі часи. Потім Карлівка, Піски, Авдіївка, Красногорівка, Ясинувата, Іловайськ, ДАП, Дебальцеве — А СУКА МАРУСІНИ ВЕДМЕДІ НЕ ЙДУТЬ !!!! Ми мремо, дохнемо і розуміємо, що ми і нам подібні і є підкріплення. Звісно одного разу на нараді ми піднімаємо питання куди дівалися кошти і волонтерка, а у відповідь — НЕ ВАШІ СПРАВИ.

Ми рвемося на полігон, а нам — це не для вас, це для «спецСУКАвойск»!!! Ми гонемо на Маньку — де спецназ, а вона з псіхами заявляє що їй не має місця серед нас. Потім Манька спливає на тому, що дітки типу Луценка, Порошенка і Турчинова — всі зі статусами УБД, які воювали десь на секретних фронтах з Манькою !!!

Тобто Облігацію тримали біля себе Рошенівці щоб вона засвідчувала героїзм їхніх дітей. Одного разу Манька дзвонить нам в підрозділ з вимогою :» стільки то коштів, місця в санаторіях Закарпаття….» На цьому наше спілкування завершилося. Я воював майже на всіх гарячих позиціях, і ніде, ніколи не бачив спецназ звіробій…ні де і ніколи…

Маруся Звіробій це фейк режиму Порошенко як і більшість так званих їхніх “побратимів”. Фейк, брехня на кожному кроці, а за цими фейками і брехнею куча мародерів і покидьків на чолі з самим Порошенко.

Буду вдячний за репост! Нехай країна знає правду про хероїв Порошенко і знає, що справжні герої ніколи в житті не підтримували і не підтримують злочинця Порошенко.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *