“Це аморально”. Ляшко не втримався – вибачень недостатньо. Жорстка відповідь на скандал: страждають люди

У мережі здійнявся скандал після того, як з’ясувалося, що на Клавдіївській фабриці ялинкових прикрас в Київській області виготовляли новорічні іграшки з написом “армія Росії”. Ситуацію прокоментував лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу “Україна 24”.

“Абсурд в тому, що фабрика у Клавдієво під Києвом робить іграшки для Міноборони Росії. Коли він (директор компанії – ред.) розповідає, що це “нонсенс”… Це не нонсенс, а повна дурня. Тому що російська армія вбиває наших людей – і робити для них іграшки аморально. Я з великою повагою ставлюся до жіночок, які виливають ці прикраси. Але я точно знаю, що робити іграшки для Міноборони Росії – це аморально. Тому для когось іншого треба знайти замовлення або взагалі без нього обійтись. Це питання не грошей, це питання моралі”, — заявив він.

Ляшко вважає, що вибачень від керівництва фабрики буде замало.

“Вони не мають права цього, робити, коли російська армія окупувала нашу територію, вбиває наших людей. Я думаю, тут не лише вибачення мають бути, а і компенсації цей власник має заплатити – тим людям, які там працюють, які через його дурість постраждали. Бо він приймає замовлення всякі дурні, а страждають робочі люди.

Мене мало хвилює Росія – вона мене хвилює лише в одному контексті – щоб вони прибралися з нашої землі. А зі своїми іграшками нехай вони розбираються. Моє завдання, щоб в Україні була робота, а не в Росії нашим коштом”, — сказав він.

Нагадаємо, у мережі з’явилося відео з Клавдіївської фабрики, на якому було видно, як на підприємстві виготовляли прикраси із зображеною зіркою з написом “Армия России”. У соцмережах почався скандал. Виконувач обов’язків голови правління Павло Гукасов пояснив у Facebook, що “за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку”.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *