Ціни на газ у квітні 2021: скільки доведеться платити та нові тарифи по областях

Для всіх українців, які платять свої «кровні» за комунальні послуги, з’явилися важливі новини. Так, з приходом квітня в Україні починають працювати зафіксовані Кабінетом Міністрів ціни на газ.

При цьому газові компанії вже озвучили свої нові ціни на послуги для кожного з регіонів нашої країни. Про це стало відомо завдяки повідомленням порталу «ГазПравда».

Тарифи на газ, кадр з відео

У той час, коли в Європі і світі значно зросли ціни на газ і нафту в Україні «блакитне паливо» подорожчало тільки злегка. 14 постачальників навіть знизили ціни на блакитне паливо. У той час як 17 компаній підняли тариф вище ціни 6,99 грн.

Ряд компаній навіть не поміняв ціну на газ в порівнянні з березнем. «Мегават» виставив ціну в 6,70 грн за кубометр, а постачальники «еру Людям», «ЕРУ Трейдинг» і «Агросинтез Трейдинг» — 6,75 грн за кубометр. У свою чергу найдорожче газ стало купувати у «Азовгазу» з його ціною 8,85 грн за кубометр.

Список змін цін на послуги газопостачальних компаній:

Список змін цін на газ, інфографіка: "ГазПравда"
Список змін цін на газ, інфографіка: «ГазПравда»

Також варто нагадати нашим читачам, що Міністерство соціальної політики України в рамках оптимізації сфери застосування прожиткового мінімуму, підвищенням його розміру і розмірів державних соціальних гарантій розробило ряд законопроєктів, які схвалено урядом та подані до Верховної Ради України.

Джерело:bbc-ccnn.com

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *