Демарш скасовано! Мер прийняв рішення, Шмигаль вражений – дотисли. Неочікувана заява: ніхто воювати не буде

Мер Тернополя Сергій Надал стверджує, що вже на цих вихідних має відбутися екстрене засідання обласної комісії з надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, яка може запровадити жорсткий карантин у місті вже з 11 січня.

Про це Надал повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами впровадження “карантину зимових канікул” можливе через скасування рішення міської комісії.

Окрім того, він поскаржився на тиск з боку центральної влади.

“Центральна влада вчергове не почула думку тернополян. І попри рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, поліція почала масово штрафувати підприємців. Хоча показники захворюваності свідчать: кількість нововиявлених хворих 8 січня – 36, 9 січня – 27. Ці показники значно менші, аніж були, наприклад, восени”, – переконує Надал.

Тернопільський мер також написав, що правоохоронці збираються також не пускати дітей до шкіл, штрафувати директорів шкіл та вчителів, якщо учні вийдуть на навчання попри загальнонаціональний жорсткий карантин.

Проте Надал заявляє, що з правоохоронцями не має наміру боротися.

“Я хочу заявити, що у Тернополі воювати з поліцією ніхто не буде. Я не маю права ризикувати людьми і містом. Ми всі стали заручниками нав’язаних некомпетентних рішень влади. Я не можу ризикувати справами на ні в чому не винних педагогів і директорів шкіл, працівників міської ради, а також зірваними планами тих батьків, чиїх дітей в понеділок планують не впустити до школи”, – пише він.

Нагадаємо, у Тернополі з 8 січня не діє жорсткий карантин, який було запроваджено по всій Україні.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *