Учасники вчорашньої акції під Офісом президента України прагнуть медійної та політичної уваги.

Про це заявила у своєму Facebook народна депутатка від “Слуги народу” Ірина Верещук.

“Дешевий екстремізм. Саме так називається те, що робили вчора деякі особи на Банковій. Саме екстремізм. Саме дешевий. Не треба надавати великої політичної та медійної уваги фігурантам, їхнім іменам, їхнім поглядам та мотивам, їхнім бенефіціарам. Бо саме цього вони прагнуть у своїх фантазіях. Бо вони та їхні дитячі графіті поступово, але неухильно рухаються в напрямку забуття. Нехай ними займаються правоохоронні органи та суди, але без зайвої політичної та медійної уваги. Спокійно, методично, за законом покарати винних. А зараз – спокійно помити будівлю, щоб була ще кращою. Тому що собака гавкає, а караван іде”, – написала вона.

У Києві 20 березня під будівлею ОПУ відбулася акція на підтримку активіста Сергія Стерненка, якого засудили до семи років і трьох місяців в’язниці. Під час акції, зокрема, розбили шиби в будівлі ОПУ, розмалювали стіни та пошкодили табличку “Президент України”. Офіс президента оцінив збитки від заворушень на акції приблизно у 2 млн грн.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що у провокаторів був план щодо кровопролиття, але правоохоронці не допустили цього. Поліція розслідує ці події як хуліганство.

Джерело