До кінця січня! Зеленський поставив важливий ультиматум!

Президент поставив міністру охорони здоров’я завдання отримати вакцину в кінці січня, в крайньому випадку – в лютому

“ВАКЦИНАЦІЯ. ВВАЖАЮ, ЦЕ БУДЕ НАЙСКЛАДНІШИЙ ВИКЛИК ДЛЯ МІНІСТРА СТЕПАНОВА. ТОМУ ЩО МИ НЕ ВХОДИМО ДО ПЕРЕЛІКУ ПРІОРИТЕТНИХ КРАЇН, ЯКІ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ОТРИМАЮТЬ ВАКЦИНУ. І ОСЬ ТУТ СТАНЕ ЗРОЗУМІЛО – МІНІСТР ЧИ НЕ МІНІСТР”, – РОЗПОВІВ ПРЕЗИДЕНТ ЖУРНАЛУ ФОКУС, ПІДКРЕСЛИВШИ, ЩО МІНІСТР ПОВИНЕН ЗРОБИТИ ВСЕ, ЩОБ УКРАЇНА ОПИНИЛАСЯ В СПИСКУ КРАЇН, ЯКІ ОТРИМАЮТЬ ВАКЦИНУ.

При цьому президент дав зрозуміти, що вважає другорядним питання, чи отримаємо ми вакцину безкоштовно або ж більшій частини українців доведеться вакцинуватися за гроші.

“Коли ми говоримо з компаніями, які будуть поставляти в Україну вакцину, вони просять відкрити для них комерційний ринок. Це говорить про те, що є сегмент людей у ​​всьому світі, і наша країна не виняток, які не будуть звертати уваги на ціну. Вони розуміють, що у держави є пріоритетні групи населення, – бідні люди, лікарі, армія, вчителі, люди з важкими хворобами. Тому такі, як я, будуть вакцинуватися за свій рахунок. Це нормально “, – повідомив Зеленський.

У той же час Зеленський вважає, що грошей на вакцину для пріоритетних груп населення у держави повинно вистачити.

“ТОМУ ЩО Є БЕЗКОШТОВНА ВАКЦИНА, Є ЩЕ ДОДАТКОВІ КОШТИ, ПРО ЯКІ МИ ГОВОРИМО З НАШИМИ ЗАХІДНИМИ ПАРТНЕРАМИ. АЛЕ ЩЕ РАНО ГОВОРИТИ, ЩЕ НЕ ОТРИМАЛИ. У БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ ЛЮДИ ПОВИННІ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЗА ОДИН ДЕНЬ НЕ МОЖНА ЗАБЕЗПЕЧИТИ 10 МЛН ЛЮДЕЙ ВАКЦИНОЮ. НЕ ТОМУ , ЩО НАШІ ЛЮДИ НЕ ХОЧУТЬ ВАКЦИНУВАТИСЯ, А ТОМУ, ЩО ВСІ КРАЇНИ БОРЮТЬСЯ ЗА ЇЇ ОТРИМАННЯ. Я ХОЧУ, ЩОБ В СІЧНІ МИ ОТРИМАЛИ 100-200 ТИС. ДОЗ. АЛЕ НАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ДУЖЕ СИЛЬНО ПОПРАЦЮВАТИ, ЩОБ ЛЮДИ ПІШЛИ ВАКЦИНУВАТИСЯ “, – ПОВІДОМИВ УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР.

Нагадаємо, глава комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький сказав, що в рамках глобальної ініціативи COVAX Україна повинна отримати першу партію вакцини (4 млн доз) приблизно 1 березня нового року.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна отримає вакцину від коронавірусу в кінці першого – початку другого кварталу 2021 року.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *