Допомагала ЗСУ і рідним загuблих Героїв!! Коронавірус забрав життя відомої художниці і волонтерки

Останні тижні життя вона перебувала в реанімації на апараті ШВЛ.

Померла волонтер Марія Прокоф’єва. 28-річна патріотка родом із Запоріжжя. У грудні дівчину перевели в Інститут серця в Києві. Коронавірус дав ускладнення на основне захворювання – легеневу гіпертензію, передають Патріоти України з посиланням на сторінку Валентини Маркевич в Facebook, яка розповіла про трагедію.

“Сьогодні померла молода дівчинка від COVID-19”, – написала Маркевич і нагадала, що Прокоф’єва була справжнім бійцем, який виграв не один бій з хворобою.

Медики, які лікували волонтера, до останнього боролися за її життя і зробили все, що могли. Друзі дівчини розповідають, що волонтер допомагала бійцям ЗСУ з 2014 року. Вона брала участь в закупівлі бронежилетів, проводила благодійний аукціон-виставку “Мистецтво проти війни”, допомагала рідним загиблих Героїв.

Маркевич, написавши про кончину волонтера, нагадала, що в одному зі своїх останніх повідомлень дівчина закликала людей бути відповідальними не тільки за себе, але і за життя близьких. “Ну, розкажіть мені ще, як COVID-19 лікується вітамінами і водою, просто, як грип. Всі ми різні, різні організми. Так що, може, варто, нарешті, стати відповідальним не тільки за себе, але і за інших людей!” – писала волонтер в своєму пості.

У своєму останньому відео Марія Прокоф’єва дякувала людей за те, що допомагали їй.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *