Сьогодні своїм Указом Президент відмінив Указ про призначення Тупицького і Касмініна суддями КС.

Тим, хто вважає, що Зеленський пішов по безаконню, хочу сказати: все, що відбувалося за останні 30 років в країні – проходило по беззаконню. Про це заявила депутатка від “СН” Ліза Богуцька.

“Тому ми з вами так живемо. Тому такі тарифи. Тому олігархи. Тому убиті міста і бездоріжжя. Тому немає медицини. Тому найнижчі в Європі зарплати і соціальні виплати ….

А Зеленський намагається навести порядок. Тут так: або ти наводиш порядок жорстко, або теліпаєшся в тих обмежувальних рамках, які тобі наставили олігархи та їхні політичні рішали за попередні роки.

У війні Президента і КС я на боці Президента! “, – йдеться в повідомленні депутатки в Фейсбуці.

Відзначимо, що рішення президента України Володимира Зеленського про скасування указу про призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного суду України в “Слузі народу” вважають правильним і законним. Серед аргументів – не треба було купувати землю в окупованому Криму.

У коментарі OBOZREVATEL представник президента в КСУ, нардеп Федір Веніславський аргументував правильність указу глави держави.

“Сьогоднішній указ президента Зеленського про скасування указу президента-втікача Януковича є абсолютно правильним і закономірним. Він виданий на виконання рішення РНБО, яке прийняли минулої п’ятниці. Було рішення, що необхідно провести ревізію тих указів президента Януковича, які потенційно створюють загрози національній безпеці, обороні , територіальній цілісності та державного суверенітету України “, – сказав Веніславський.

За його словами дії Тупицького дійсно загрожують національній цілісності України.

“Він придбав собі земельну ділянку на території АР Крим, фактично своїм вчинком забезпечившм один з варіантів легітимізації окупаційної влади РФ на території Криму … Крім того, Тупицький був натхненником останнього рішення КСУ, яким було скасовано законодавство про електронне декларування. Це рішення суперечить Конституції , що Україна вибрала євроатлантичну інтеграцію “, – додав Веніславський.

Джерело