Рада національної безпеки і оборони може розглянути питання про запровадження санкцій проти чиновників і бізнесменів з Білорусі.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко.

“Надійшла відповідь від голови Офісу президента про те, що мій запит про введення санкцій стосовно білоруських топ-чиновників та бізнесменів, які своїми статками підтримують режим Лукашенка, переданий до РНБО”, – повідомив Гончаренко.

Депутат звернув увагу, що білоруський бізнесмен Микола Воробей, проти якого введені санкції у Євросоюзі, має бізнес в Україні.

“Це гарні новини, адже, наприклад, велика кількість білоруських бізнесменів та топ-чиновників досі знаходяться не під санкціями. Я вже писав, що є такий Микола Воробей проти якого введені санкції ЄС. Він є “гаманцем” Лукашенка, але разом з тим саме Микола Воробей володіє “Прикарпатзахідтранс”. Це компанія, якою користувався Медведчук і яка володіла сумнозвісною “трубою Медведчука”. Тобто, по суті, окрім того, що Воробей є “гаманцем” Лукашенка, він також і є “гаманцем” Медведчука. Крім цього, Медведчук та Козак тримають великі суми в банку Воробья”, – зазначив Гончаренко.

Нардеп також висловив сподівання, що РНБО “якнайшвидше введе санкції проти ворогів України та Білорусі”.

Джерело