Грандіозна перемога – Зеленському вдалось, Гетьман зблід. Гучні слова – Сенцов в ауті

“Все це було б смішно, якби не було так сумно”.

Такими словами починає свій пост в Фейсбук блогер і юрист Михайло Шнайдер.

Передаємо його слова прямим текстом:

Друзі, тут напередодні Олег Сенцов заявив, що його звільнення було … “Подарунком” Путіна Зеленському та він вдячний Зеленському за те, що той пройшов “Цю останню Милю”.

Ви тільки вдумайтеся в це.

За часів Порошенко, починаючи з 2014 року, Сенцов знаходився в ув’язненні в окупованому Криму, а потім в Росії.
Його могли не випускати з-за ґрат і далі, адже Путін насправді не звертав ніякої уваги на ту критику, яка звучала через ув’язнення Сенцова.

Якщо його протримали за ґратами 5 років, то могли протримати ще 5 чи все 10. Переговори, які провів Зеленський, не були і не могли бути “Останньою Милею”. Володимир Олександрович пройшов весь шлях від початку і до кінця.

Ймовірно, що Сенцов який позиціонує себе “Мегапатріотом” ніяк не може спокійно прийняти той факт, що корисні для України речі роблять люди, які не вкладаються в їх особистий шаблон справжнього Патріота.

Тепер Сенцову доводиться постійно пояснювати самому собі, чому його зміг звільнити тільки Зеленський. Ці пояснення не можна назвати логічними і справедливими і вони виглядають просто смішно.

Він ніяк не може або не хоче зрозуміти, що Путін не робить подарунків. Весь світ вже давно в цьому переконався. Сенцов, як і інші українці, був звільнений в рамках обміну одних осіб на інших.

За час в ув’язненні, він дуже звик до загальної уваги до своєї персони. А після звільнення, переживає явний спад цієї самої уваги. Але відверто кажучи, якщо він і далі буде намагатися такими гучними заявами повернутися на той рівень, який у нього був, то поступово перетвориться … в ще одну Надю Савченко.

Яка дуже хворобливо пережила падіння з піку суспільної уваги і намагалася відновити свою медійну популярність дивними вчинками.

А чим все це закінчилося, всі ми прекрасно знаємо.
Тому я хочу щиро порадити Олегу – двічі, а то і тричі, подумати, перш ніж робити такі речі.
Адже Український Народ набагато мудріше, ніж йому здається …

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що Олег Сенцов, колишній бранець Кремля і український режисер, заявив, що його звільнення у вересні 2019 було «подарунком» від Володимира Путіна для Володимира Зеленського.

Таким чином президент Росії намагався схилити українського президента в певних поступок щодо врегулювання ситуації в Донбасі. Про це Сенцов розповів в інтерв’ю «Рандеву з Яніною Соколовою».

“Всі розуміють, що Путін робив це для нього (Зеленського). Підніс цей подарунок, щоб його заманити. Це приманка, щоб він пішов на переговори і щось віддав”, – пояснив Сенцов.

При цьому колишній політв’язень зазначив, що вдячний Зеленському за звільнення.

“Я подякував Зеленського першим, коли зійшов (з літака) і потиснув йому руку. Я дійсно йому вдячний, адже він це зробив – пройшов останню милю”, – сказав Сенцов.

Режисер додав, що над звільненням його і інших бранців працювали п’ять років п’ятий президент України Петро Порошенко, активісти, звичайні громадяни, європейські політики і нинішній глава держави, який пройшов “вирішальну милю”.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *