Бацман зазначила, що, згідно з оприлюдненою в ЗМІ інформації, вони не розмовляли три або чотири місяці.

“Це неправда. Ви розумієте, хтось придумує про конфлікти … Є робочі відносини, де кожен має свою думку, вони можуть посперечатися, можуть обговорити, можуть до чогось прийти. Такого не було, що ми не розмовляли з міністром оборони. Звичайно, це неправда. Уявіть: через стінку у нас кабінети, як можна побачитися і [не розмовляти]? ” – сказав Хомчак.

Журналістка нагадала про чутки, ніби Хомчак і Таран при зустрічі навіть не віталися.

“Брехня. Не вірте цьому. Це перекручення. Комусь це потрібно, і в першу чергу нашому ворогу, щоб дестабілізувати в армії всі управлінські процеси, дорікнути в тому, що тут війна, чи не вітаються … Я мав свою позицію, маю і завжди буду мати, незалежно, на якій посаді [перебуваю], але вона ніколи не йде врозріз із законом. Так само і міністр оборони – досвідчена людина, яка має свою позицію і своє бачення “, – сказав Хомчак.

Він зазначив, що давав спільну прес-конференцію з Тараном, що також свідчить про відсутність у них конфлікту.

“Ну яке” помирилися “? Ми не сварилися і не мирилися”, – підкреслив головнокомандувач ЗСУ.

Бацман запитала, чи відповідає дійсності інформація, що в їх примирення брав участь особисто президент Володимир Зеленський.

“Ні, нас він не мирив. З президентом ми розмовляли, коли, знову ж таки, були перекручені факти, коли я подав судовий позов щодо наказу Міністерства оборони. Але тим не менше в ефір видали, що Хомчак судиться з Тараном. Є різниця?” – обурився Хомчак.

Він сказав, що цей позов не торкався корупції.

“Йшлося про те, що вийшов наказ, який виконати було неможливо. На мій погляд, два пункти наказу суперечили вимогам чинного законодавства. І це питання не до міністра. Тому що міністр накази не пише. Розумієте? Є ціла бригада, команда людей, які готують накази, які повинні узгодити, щоб вони відповідали вимогам. Був поданий позов, тому що ми як військові побачили, що два пункти наказу не відповідають вимогам “, – сказав Хомчак.

Він підкреслив, що між ним і міністром оборони не було конфлікту, “є робоча обстановка, де треба працювати”.

“Комусь вигідно називати” конфлікт “,” не розмовляють “… Добре, що ще не сказали, що б’ються. Тому що треба було б синці показати … Це взагалі надумані речі, їх навіть коментувати не хочеться. Але питання закритий. тому що коли ми поспілкувалися з президентом, ми вирішили так: ми позов забираємо, міністр оборони змінює наказ. врегулювали “, – сказав головнокомандувач ЗСУ.

Бацман запитала, чому не можна було вирішити це питання без втручання президента.

“Дивіться, у нас є три гілки влади, згідно з нашою Конституцією, – законодавча, виконавча і судова. Щоб ви розуміли, у нас постійно купа позовів в судах. Ось недавно один офіцер відсудив свої питання у командувача Силами спеціальних операцій. Нічого. Виконали. ми виконуємо рішення судів, ми все законослухняні. Але тут комусь потрібно було це роздути і донести до президента. Президент рішення приймає моментально – там проблем немає “, – сказав Хомчак.

Він підкреслив, що завжди при зустрічі з Тараном вони потискують один одному руки.

“У нас немає питань ніяких, щоб ми щоки надували або ще щось. Ми посадові особи”, – зазначив головнокомандувач ЗСУ.

Джерело