Й нічого, що чотири рази “відкосив” від армії(!!) Міноборони відкрило монумент героям, що захищають Донбас. В центральному персонажі композиції розгледіли Зеленського

Все повертається на круги свої. У мирний час “праведника” Януковича запопадливо малювали на іконах, чого б тоді під час війни верховного головнокомандувача Зеленського не зробити героєм ООС? Чим він для президентської обслуги гірший за Януковича?

На території штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ відкрили пам’ятник присвячений всім героям російсько-української війни, котрі чесно виконували свій обов’язок на Донбасі. В соціальних мережах розгледіли, що в центрі композиції танкіст дивно схожий на Володимира Зеленського, а ліворуч від нього – військовий з обличчям як у командувача Сухопутними військами генерала Сирського.

Прес-служба Сухопутних військ пояснює, що пам’ятник був відкритий на честь особового складу Сухопутних військ, який виконує завдання у зоні проведення ООС. Споруду встановили поруч з центральним входом на територію військової частини.

Біля монументу горітиме вічний вогонь, який виготовили у вигляді гільзи від розірваного снаряда.

Також на території провели урочисте підняття прапорів України та Сухопутних військ. У прес-службі нагадали, що Сухопутні війська є основою бойової складовою ЗСУ.

В соціальних мережах стверджують, що таку композицію придумав генерал Голоднюк, який є заступником командувачів Сухопутними військами протягом останніх 15 років. Сам Зеленський на урочисте відкриття пам’ятного знака не приїхав.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *