Кривонос: В Україні на сьомому році війни через корупційні схеми не налагоджено виробництво боєприпасів

В Україні на сьомий рік війни з Росією через корупційні схеми не налагоджено виробництво боєприпасів.

Таку заяву в авторській програмі журналістки Христини Бондаренко Христя Talk на каналі “Редакція OBOZREVATEL” в YouTube зробив генерал ЗСУ, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос. “Люди, які на політичному рівні ухвалюють рішення і формують рішення, або не спроможні, або в схемі”, – сказав він.
Генерал розповів, що 2015 року відвідав завод боєприпасів у Литві, який побудували протягом 7 місяців за суму 28 мільйонів євро. Побачивши це, Кривонос спробував “зрушити питання”, щоб створити подібний завод і в Україні.

“А потім один потужний дядєчка на вушко сказав: невже ви не розумієте, доки на кожному патроні, який завозиться в Україну, хтось заробляє, ви ніколи не побудуєте той завод”, – розповів генерал.

Він зазначив, що сума у 30 мільйонів доларів чи євро не є надто великою для держави. Проте, “спочатку гаманець, а потім Батьківщина. На жаль, у чиновників так, а не навпаки”, – констатував Кривонос.

Кривонос – Зеленський, старі схеми нової влади, цинізм Порошенка, конфлікт з Даніловим | Христя TALK – YouTube

Повну версію бліцінтерв’ю з Сергієм Кривоносом скоро читайте на OBOZREVATEL .

Як писав OBOZREVATEL, глава “Укроборонпрому” Ігор Фоменко заявив, що виробництво боєприпасів в Україні потрібно створювати з нуля. За його словами, наразі країна вимушена закуповувати усе необхідне в інших країнах.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *