Лейтенанту ВСУ немає й 30-ти, але він вже “постарів”: “Умови змушують швидше дорослішати”

Молодий лікар-офіцер рятує життя українських воїнів та очолює гарнізонний госпіталь.

Лейтенант медичної служби Владислав Дідух — військовий лікар-терапевт. Попри те, що йому ще немає 30, а навчання в університеті він закінчив два роки тому, Владислав очолює госпітальне відділення Маріупольського військового шпиталю. Про нього розповіли у Командуванні Медичних сил Збройних Сил України.

Владислав Дідух потрапив в маріупольський шпиталь ще після першого курсу – сюди він приїхав на лікарську практику.

“Багато побачив… Я, як претендент на червоний диплом, мав право вибору на мандатній комісії. Визначився з Маріуполем. Пів року побув неподалік від лінії розмежування у Волновасі у складі лікарсько-сестринської бригади. Там здобув величезний досвід роботи з пораненими та з невідкладними станами”, – розповів Дідух.

Цей практичний і життєвий досвід вже через рік дав Владиславу можливість очолити терапевтичне відділення у новоствореному гарнізонному госпіталі.

Молодому лікарю-офіцеру попри те, що він за віком ви значно молодший за декого з підлеглих, вдається будувати з ними стосунки.

“Потрібно розуміти, що наш колектив є передусім не тільки медичним, а й військовим. У мене чудові вчителі. Коли ти постійно розвиваєшся, стаєш досвідченим медиком, до якого прислухаються не лише як до начальника, а і як до лікаря. Нині маю понад 10 підлеглих, є вакантне місце ординатора у відділенні. Чекаю на молоде поповнення влітку після випуску з академії”, – говорить Дідух.

За його словами, до молодих він себе вже не зараховує.

“Умови, в яких доводиться служити, змушують швидше “професійно дорослішати”. Однак я все ще залишаюся молодим лікарем, якому потрібна спеціалізація з кардіології. Статистика не лише нашої країни, а й ВООЗ розміщує серцево-судинні захворювання на перше місце серед причин смертності населення. Серце — це таємниця, яку я б хотів для себе відкрити…”.Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *