Лобода зі скандалом покинула “Золотий грамофон” через ванни на сцені

Українська співачка та екссолістка групи “ВІА Гра” Світлана Лобода, яка кілька років тому остаточно переїхала жити до Москви, зі скандалом відмовилася виступати на ювілейному концерті “Золотий грамофон”. 38-річна артистка планувала заспівати в рамках концерту свій новий хіт “Мій” як завершальний номер програми, проте залишила сцену ще до початку зйомок, пише МК.

Видання з посиланням на портал Дні.ру передає, що Лобода приїхала на арену, де велася зйомка концерту. Організатори пояснили, що в середині концерту в номері Марі Краймбрері на сцені буде встановлена ванна, необхідна для її пісні “Ховалася у ванній”. При цьому артистка також планувала використовувати ванну в якості декорації під час виконання своєї композиції.

Світлана Лобода відмовилася виходити останньою і викочувати ванну на сцену після того, як глядачі побачать ту ж ванну в іншої артистки. Переробляти номер часу вже не було, тому “єдине, що могла зробити артистка, це тупнути ніжкою і віддалитися”, повідомляють у виданні.

Організатори премії вважають, що Лобода всіх підвела. Вони впевнені, що можна було б знайти якийсь компроміс.

Артистку номінували на премію з піснею “Мій”. Композиція зірки вже кілька тижнів займала лідируючі позиції в хіт-параді “Золотого грамофона”.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *