Миколайчик прийшов навіть у район проведення ООС на Донбас: “Кожен чекає свят”

У суботу, 19 грудня, на День святого Миколая без подарунків не залишили нікого. Навіть у районі проведення ООС дошкільнят привітали зі святом військовослужбовці. Про це розповіли в прес-службі ООС.

“За доброю традицією, Святий Миколай разом з військовослужбовцями одного з підрозділів, які виконують завдання в районі проведення ООС, відвідали дитячий садок “аленький цветочек” прифронтового міста Соледар Донецької області. Українські військові пригостили дітей солодощами та символічними подарунками, за що були нагороджені щирими дитячими посмішками та вірою в очах маленьких українців у тому, що вони під захистом справжніх воїнів”, – сказано в повідомленні.

Так, Дошкільнята гостям показали свої таланти і подарували теплі і приємні враження.

“Також, представники Соледарської міської ради запросили військовослужбовців на святкову виставу. Як зазначили організатори, всі без винятку колись були дітьми, і безумовно кожен чекає свят, здійснення мрій і душевного відпочинку. Тому ведучі провели вікторину серед захисників на знання казок та легенд про Святого Миколая. Захід пройшов у затишній атмосфері. Як кажуть військові, ніщо так не надихає, як підтримка з боку місцевого населення”, – сказано в повідомленні.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *