Відомий педіатр і телеведучий Євген Комаровський назвав Україну слабкорозвиненою державою.

Про це Комаровський заявив в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, яке вийшло на його YouTube-каналі.

В ході бесіди, коли мова торкнулася того, якими темпами розвивалася Україна раніше і що відбувається зараз, Комаровський сказав:

“Ми були розвиненою країною, ми були. Ми в космос ракети запускали. У нас атомна зброя була. У нас були кращі сили. Ми проср@ли все, що могли”.

Гордон був явно здивований, і не очікував почути такі “гучні” висловлювання від відомого на всю країну лікаря. Він з ним не погодився, і навіть назвав Комаровського “ватником”. Але доктор лише посміхнувся і додав, що Україна втратила все, що у неї було до того, як розпався СРСР.

Говорячи про розвинені країни, педіатр згадав і Індію, щиро захоплюючись темпами розвитку в цій країні. Комаровський помітив, що за останні році вона досягла неймовірних успіхів у всіх сферах, включаючи медицину, космічні технології та IT.

І нагадав, що саме Індія на сьогоднішній день виробляє 65% від загального виробленого обсягу вакцин в світі.

Нагадаємо, раніше Комаровський заступався за російську мову, до слова, теж в інтерв’ю Гордону.

Комаровський, зокрема, накинувся на українців, які критикували «російські скрєпи».

«Давайте перестанемо робити із себе високоморальних, унікальних, з якимись особливими уявленнями про те, що таке добре, зі своїми специфічними поглядами на любов до батьківщини. Любов до батьківщини починається з дуже простих речей – з турботи про власних дітей, з вміння не красти, з можливості виконувати обіцянки», – сказав він.

Комаровський наголосив, що завжди розмовлятиме російською.

«І ви можете мені скільки завгодно розповідати, але коли мені маленькому моя мама співала пісню російською мовою, коли я своїй коханій жінці зізнавався в коханні цією мовою, то ви не змусите мене проклинати цю мову. Я розмовлятиму нею. Вибачайте», – заприсягся лікар.

Джерело