“Наші швидкі почали добиратися до хворих швидко”: Президент розповів, чому під час пандемії в Україні ремонтують дороги

За словами глави держави, у цьому році зроблено чотири тисячі кілометрів доріг.

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні інфраструктура знаходилася в жахливому стані, а доріг в Україні не було. Про це Зеленський сказав в інтерв’ю The New York Times, передають Патріоти України.

За словами президента, перш ніж казати про інвестиції, концесію й так далі слід пам’ятати: «щоб когось запрошувати, треба розуміти, що людина повинна якось до тебе долетіти й доїхати». «І тому потрібно робити інфраструктуру – це вітрина, – вважає президент. – Багато звинувачень на мою адресу, мовляв, під час пандемії я приділяв багато часу інфраструктурі. Зараз люди побачили, що наші швидкі почали добиратися до хворих швидко. Наші МНС (пожежні машини) почали доїжджати швидше» – розповів Зеленський.

Зараз не за добу можна доїхати, каже Зеленський, а з’явилася можливість добиратися за хвилини.

Президент повідомив, що зроблено чотири тисячі кілометрів доріг у цьому році, що перевищує загальну кількість кілометрів доріг, зроблених за попередні 10 років. «За рік зробили в 10 разів більше, ніж за десять років у сумі. Це, я вважаю, правильний крок. Скажу чесно, я цим дуже пишаюся, вважаю, що тут усі ми спрацювали. Не можна зупинятися. У нас дійсно є шанс за чотири-п’ять років побудувати в Україні всі інфраструктурні вузли. Ми побудували багато мостів, що теж важливо», – розповів Зеленський.

Глава держави зазначив, що інфраструктуру будують, починаючи зі сполучення з окупованими територіями. Туди добираються гуманітарні вантажі як з України, так і від Червоного Хреста.

За словами Зеленського, побудовані мости, відкриті КПВВ, у тому числі, на території, що прилягає до окупованого росіянами півострова Крим.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *