Насправді ще в 2017 ці події навколо Саакашвілі стали переломним моментом для влади Порошенко, а грузин отримав рекордний для себе рівень підтримки саме як “антиПорошенко”. Тактично Адміністрація президента тоді впоралася з цією кризою, але глобально Порошенко це вже не врятувало.

Чого ж варто реальна підтримка Саакашвілі саме як українського політика, а не просто ворога “гетьмана” – добре показали вибори в Раду, повз яку він зі своєю командою пролетів як фанера над Парижем.

Що зараз коїться? Краща аналогія з діями Саакашвілі в наші дні – це “всидіти на двох стільцях”.

Зовсім недавно Саакашвілі публічно і слізно попрощався з Україною. Мовляв, “пора мені рятувати Грузію”. Він хотів так забезпечити зростання рейтингу своєї політсили в Грузії. А в підсумку пролетів там і взагалі застряг тепер між двома політичними просторами. Але такий політичний пройдисвіт довго без діла сидіти не буде. Очевидно, що на зараз його посада глави Виконавчого комітету реформ і близько не відповідає його амбіціям і звичайно ж він розраховує на участь в більш серйозних політичних процесах України та Грузії. Читаємо новини – грантоїдських “ЛІГА”, очевидно, відпрацьовує темники і пише новини в дусі “Саакашвілі: Не дивлячись на прихід Зеленського, злодії залишаються безкарними, частина – при владі”. Пише новини на основі його постів по темі “ні про що”. Ми попереджали команду президента – повернути Міхо можна. Можна жахнуть з нього по Порошенку. Але з розумінням, що потім хтось жахне з Міхо по тобі.

Що стосується політичної долі Саакашвілі … Будемо лаконічні. Є чоловіки, які живуть на два будинки, а є спритні політики, які живуть на дві країни. Правда, в результаті “качалкою по голові” отримують і ті, і інші.

Відзначимо, що раніше ми повідомляли про те, що екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі написав у своєму телеграм-каналі про те, що думає про події трирічної давності.

Три роки тому я поплатився за те, що сказав в обличчя тодішньому президенту, що він – злодій. Я думаю, що в результаті боротьби багатьох людей, в тому числі людей, які разом зі мною відстоювали права Українців, Порошенко був замінений Зеленським. І я впевнений, що я не помилився. Але все злодії, хто грабував до того, продовжують залишатися безкарними, а частина з них продовжують залишатися при владі.

Мені зовсім не хочеться ходити по дахах, мені там не сподобалося, але я буду боротися до тих пір, поки українська економіка не звільниться. Поки люди не почнуть себе почувати повноправними господарями у своїй країні, натомість купки не дуже талановитих, не надто освічених, але дуже нахабних і дуже безцеремонних людей.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *