Не робив жоден президент! Зеленський готує українцям неочікуване!

Журналістам вдалося з’ясувати кілька секретів передноворічного виступу звернення президента Володимира Зеленського до українського народу.

Джерела видання “Страна” в ОП повідомляють, що звернення глави держави буде записано відразу в 4 різних місцях Києва: на Банковій в Офісі президента, в Маріїнському парку, на Михайлівській площі і біля Софійського собору, де встановлена ​​головна новорічна ялинка України. Робота над записом звернення, яке зазвичай готується заздалегідь, ще йде.

“ЩЕ ПИШЕТЬСЯ. ОСТАТОЧНОЇ ВЕРСІЇ ЩЕ НЕМАЄ, Є ПОКИ ЧУДОВІ ІДЕЇ, ЯКІ ОСТАТОЧНО ШЛІФУЮТЬСЯ”, – ПОВІДОМЛЯЮТЬ ЖУРНАЛІСТИ З ПОСИЛАННЯМ НА ВЛАСНІ ДЖЕРЕЛА В ОТОЧЕННІ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ.

У той же час стало відомо, де саме проведе і зустріне Новий рік глава держави. Глава його офісу повідомив, що Новий рік президент з родиною зустріне в державній резиденції в Карпатах.

Відзначимо, що торішній виступ президента і його привітання були позитивно сприйняті аудиторією. Автори ролика зробили упор на об’єднання країни. У привітанні брали участь відомі українські артисти, спортсмени, співаки і музиканти.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *