Новий Локдаун В Україні! Шмигаль Назвав Умову!

Днями в Україні почали активно обговорювати можливість нового суворого локдауну. Голова уряду Денис Шмигаль на засіданні Кабміну відповів, чи справді таке можливо.

Прем’єр-міністр розповів: новий локдаун буде, якщо в червоній епідемічній зоні опиниться більшість областей. Уряд справді розглядає такий варіант, однак зробить усе, аби не допустити нових суворих обмежень.

Якщо червоний рівень буде запроваджено у переважній більшості областей, то ми будемо змушені ввести нові обмеження, – сказав голова Кабміну.

Врятувати від введення нового локдауну може тільки дотримання карантину і обережність, за словами очільника уряду. «Якщо ми усі будемо ретельно дотримуватися протиепідемічних заходів і зменшимо соціальні контакти, то локдаун буде не потрібен», – сказав Шмигаль.

Важливо! Наразі в Україні триває загальнонаціональний карантин. Його запровадили із 17 лютого до 30 квітня. Проте цей термін – не остаточний.

Що про новий локдаун говорили раніше

Про таку саму умову повного локдауну в усій Україні нещодавно говорив міністр МОЗ Максим Степанов. 15 березня він заявив, що в Україні можуть запровадити локдаун, якщо понад 50% областей перейдуть у червону карантинну зону.

До того віцеспікерка Ради Олена Кондратюк запропонувала провести спільне засідання Ради та Кабміну або спеціальне засідання РНБО. Вона вважає, що ймовірність нового локдауну У керівництві Ради заявили, що скоро доведеться вводити новий локдаун є дуже високою.
Карантин в Україні

Карантин в Україні

Коронавірус в Україні: останні новини

Протягом доби 16 березня в Україні зафіксували новий рекорд за кількістю померлих від коронавірусу. Померли 289 людей.

Від початку масової вакцинації проти коронавірусу в Україні 71 923 людей вже отримали щонайменше одну дозу препарату.

Минулої доби в Україні перша людина отримала другу дозу вакцини

Вакцинація в Україні: одна людина вже отримала другу дозу препарату від коронавірусу.

Загалом в Україні від самого початку спостерегли вже 1 мільйон 489 тисяч 23 випадки коронавірусу.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *