Новий патруль на дорогах, “недоступні” квартири, свято українських воїнів та пригоди на ожеледиці – головне за ніч

Патрульні посилили перевірку авто на техпридатність: оштрафують за 20 хвилин

Українські патрульні отримали 30 сучасних автомобілів-техстанцій. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції. Тепер поліцейські зможуть здійснювати належний контроль технічного стану автомобілів. Йдеться про авто, що підлягають обов’язковому техконтролю. Це стосується комерційного транспорту, а також транспорту, який перевозить пасажирів, небезпечні вантажі.

Квартири, скріншот: YouTube

Квартири, скріншот: YouTube

Власне житло для українців стане ще більш недоступним: з 2021 року подорожчає нерухомість

В Україні в 2021 році відчутно подорожчає житло і вартість будівельних матеріалів. Наступного року ціни на будівельні матеріали можуть зрости на 17%. Про ймовірне зростання вартості житла в Україні повідомляє “Урядовий кур’єр”. Зазначається, що ціни на будівельні матеріали можуть зрости на 17%. Причиною є намір виробників закласти в ціну готових будматеріалів курс 30-31 гривню за долар.

ЗСУ, фото: Главред

ЗСУ, фото: Главред

День Сухопутних військ Збройних Сил України: історія, традиції та привітання зі святом

Військові традиції в нашій країні мають тисячолітню історію і продовжують активно розвиватися і в наші дні. Сучасні військовослужбовці України є продовжувачами традицій воїнів Святого Володимира та Ярослава Мудрого і є прямими нащадками козаків – найвідоміших воїнів в історії Східної Європи.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *