Облраду трясе! Депутати влаштували немислиме – без кулаків не домовились. Поліція уже там, скандалу не уникнути

Сесію Запорізької облради знову перенесли. Цього разу – на 18 грудня. Річ у тім, що частина депутатів не змогла потрапити на засідання, оскільки вхід до зали блокували люди у камуфляжі та правоохоронці.

Це вже другий раз, коли засідання новообраних депутатів Запорізької облради переносять. До цього обранці збиралися 11 грудня і провалили голосування за главу депутатського корпусу. Відтак, у засіданні оголосили технічну перерву до 15 грудня. Про це пише місцеве видання 061.ua.

Спочатку у сесійній залі зареєструвалося 23 депутатів з 84. Цієї кількості було недостатньо для кворуму. Потім з’ясувалося, що частина обранців від “Слуги народу” не можуть пройти в зал через те, що їх заблокували.

Згодом виявилося, що в будівлі облради між людьми, які назвали себе ветеранами АТО і поліцією (на чолі з заступником голови ГУНП в Запорізькій області Павлом Карабутою) сталася бійка. Люди, що представились ветеранами, заявляли, що прийшли в облраду, аби “не допустити прокремлівського реваншу”.

В результаті увійти до сесійної зали не могла частина депутатів від “Слуги народу”. Приміром, депутатка Маргарита Трипільська заявила, що її та інших депутатів заблокувала поліція.

У такій же ситуації опинився глава Запорізької ОДА Віталій Боговін.

“Ми не можемо потрапити на сесію. Сесію веде ОПЗЖ. Ми дочекаємося того, що тут буде “Запорізька народна республіка””, – прокоментував він інцидент.

Зауважимо, що Боговін, попри те, що обіймає посаду глави ОДА, претендує на крісло очільника облради.

Згодом депутатам від партії “Слуга народу” разом з Боговіним таки вдалося пройти до сесійної зали, але продовжити сесію не вдалося.

Головуючий Олексій Холод заявив про те, що технічна перерва в роботі сесії продовжена до 18 грудня. Засідання призначили на 14:00.

Нагадаємо, на попередньому засіданні 11 грудня депутати провалили голосування за голову Запорізької облради.

На голосування були висунуті два кандидати – нинішній голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін від партії “Слуга народу” та генеральний директор ТОВ “Будсервіс” Геннадій Шевченко від партії “Об’єднання” Володимира Буряка, який є мером Запоріжжя.

За інформацією деяких депутатів, перед голосуванням обранці від “Слуги народу”, “Опоблоку” і “Батьківщини” нібито створили “коаліцію” на підтримку нинішньої голови Запорізької ОДА. Втім, це не допомогло – Боговін не набрав потрібної кількості голосів.
Після цього представники “коаліції” намагалися винести бюлетені із залу, але їм це не вдалося. Бюлетені силоміць повернули.

Втім, це не допомогло, бо лічильна комісія втекла із залу разом із головою ОДА.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *