Першокурсникам престижного українського універу показалu “nолунuчку”, щоб ті розслабuлися

Викладач Національного університету “Львівська політехніка” Дмитро Зербіно демонстрував студентам першого курсу Інституту комп’ютерних наук порнографічні зображення в ході контрольної роботи.

При цьому чоловік стверджує, що це “релаксуючі зображення”, відповідні певній”методиці навчання”. Він розробив програму для тестування.

Про інцедент розповіла випускниця “Львівської політехніки” Наталія Кіндратів, слова якої підтверджуються завдяки відео спілкування студентів з викладачем та проходження контрольної. Зображення демонструвалися в програмі, хоча студенти говорили йому, що їм ще не виповнилося 18 років.

“Є певна методика, яка була винайдена в Японії, що людина повинна вчитися із задоволенням і ефект задоволення повинен бути присутнім у всіх позитивних діях… Якщо ви любите військову дисципліну, є різні люди, які отримують задоволення від різних речей. Якщо ви отримуєте задоволення від чогось іншого, то повинні знайти, від чого саме, щоб ви могли підібрати картинки саме для вас”, — поділився викладач особисто.

 

Однак сам він стверджує, що “не переглядав ці картинки”, і вказує, що студенти все ж мають право відвертатися від екрану або закривати очі. Випускниця ж зазначає, що ця програма існує давно, але ніхто з цим нічого не робив.

В Україні є стаття 301 Кримінального кодексу, яка передбачає відповідальність за “виготовлення, збут і поширення порнографічних предметів”. А мінімальна санкція статті передбачає штраф у розмірі 17-68 тисяч гривень, обмеження волі на строк до трьох років або арешт на строк до шести місяців.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *