Петро Порошенко, який нагнітав всі останні тижні, вирішив особисто не реагувати на дзвінок президента Байдена президенту Зеленському, пише колишній депутат Сергій Лещенко.

Замість себе випустив вперед депутата і свого колишнього прес-секретаря Ірину Фріз, яка днями вже робила від імені Порошенка заяву і звинувачувала Зеленського у “втраті територій”.

Порошенко, який видав заяву ПЕС не сам від себе, від імені Фріз, навіть в телефонному дзвінку побачив негатив. До слова, ПЕС до останнього намагався зірвати дзвінок і в п’ятницю в обід, коли прокинулися американці, влаштував брифінг про те, що ДБР проводить експертизу запису розмови Байдена і Порошенка. При чому ПЕС спеціально написав, що це робиться за наказом Зеленського і в інтересах Коломойського.

“Як вам поведінка Порошенка?”, – запитує Лещенко.

Ось тільки через деякий час Порошенко все ж відреагував на дзвінок Байдена в своїй звичайній манері.

Порошенко назвав розмову свого наступника Володимира Зеленським з американським лідером Джо Байденом дуже своєчасною і важливою в умовах можливої ​​ескалації російської агресії.

“Порошенко відреагував на телефонну розмову Зеленського і Байдена. Ну, як відреагував … промимрив щось невиразне”, – прокоментували “ВЕСТИ”.

“Слабо Петро Олексійович, слабо”, – пише тг-канал “Коридор ОП”.

Джерело