Головне, наголошує він, розібратись, що, зокрема, відбувалось у парламенті під час ратифікації угод.

“Щоб Верховна Рада працювала і приймала ті чи інші рішення, у залі має бути зареєстровано 226 депутатів. Як зафіксовано у відповідних матеріалах, у залі було 211 зареєстрованих депутатів”, – сказав Данілов.

Незважаючи на те, що нестача нардепів є очевидною, Раді вдалося ратифікувати угоду, начебто набравши для цього 236 голосів.

Данілов наголошує, що про помсту конкретним нардепам не мовиться, основна мета, яку сповідує влада – встановлення справедливості. З огляду на це, не варто казати, що рішення РНБО націлене конкретно на тодішнього очільника парламенту Володимира Литвина.

“Та послухайте, мені Литвин – як мокре горить. Я взагалі думав, що він там десь на пенсії в Житомирській області. А виявляється, він в Кончі Заспі на державній дачі під державною охороною. Я взагалі вважаю, що це якийсь нонсенс, такого немає ніде у світі”, – обурився Данілов.

Нагадаємо, на засіданні РНБО секретар Олексій Данілов доручив СБУ перевірити, як укладали Харківські угоди.

Їх підписали в Харкові у квітні 2010 року.

Згідно з договором, Чорноморський Флот Росії мав перебувати в Севастополі 25 років. Як обмін, взяли знижку ціни на газ на 30%, однак не більше ніж на 100 доларів за кожну тисячу кубометрів.

Колишньому прем’єр-міністру України Миколі Азарову вже повідомили про підозру у вчиненні державної зради у цій справі.

Джерело