Про це повідомляє Еспресо.TV.

30 січня 2014 року він, як і тогочасний голова Харківської ОДА Михайло Добкін та уся фракція ПР в облраді, прийшов проводити сесію в чорній футболці з написом “Беркут” та символікою цього розпущеного після перемоги Євромайдану міліцейського спецпідрозділу.

Значення акції пояснював тоді Добкін.

“Наше з вами завдання: дати відсіч оскаженілим нацистам усіх мастей – і доморощеним бойовим хомячкам, і приїжджим. Але і зберегти всі будівлі в цілості та в збереженості, в тому вигляді, в якому ми їх прийняли, і передати, коли прийде час, тим, хто буде керувати регіонами, містами, районами. Покидьки, які сьогодні ламають державне майно по всій країні, нічого в своєму житті не побудували, окрім куренів, халабуд, а може бути, схронів про усяк випадок, тому що ми їх туди заженемо з часом. Тому палити, ламати – це до себе туди, в “Бандерштат”, – казав Михайло Добкін.

Ба більше, того ж дня стало відомо, що фракція ПР в Харківській облраді зібрала 150 тис. грн для потреб бійців “Беркуту”, які захищали Януковича у Києві.

Така новина збереглася в архіві харківського інформаційного порталу Медіапорт.

Там же можна знайти й про те, як 1 лютого того ж таки 2014 року на “Всеукраїнському скликанні первинних організацій Партії регіонів” (Харків) заявлялося про створення “Всеукраїнського громадського союзу “Український фронт” – разом з власним воєнізованим формуванням.

“Також прямо в фойє Палацу спорту, де проходив з’їзд, почався запис добровольців в “Національну гвардію”. Символ нової організації – георгіївська стрічка”, – йшлося у матеріалі харківських журналістів.

До президії даного багаточисельного зібрання сепаратистів та “регіоналів” входив і Чернов.

До проведення заходу долучилися “колеги” з Компартії України, представники дипкорпусу (генеральний консул РФ) і чотири народних депутата-регіонала – Олег Царьов, Дмитро Святаш, Дмитро Добкін та Анатолій Денисенко”.

Джерело