Порошенко шокував – готує провокації. Особисто проплатив – кинув усіх! Українці не пробачать!

Наше джерело в ОП розповів, що чергова інформаційна атака проти Андрія Єрмака дуже вигідна його опонентам всередині Офісу Президента.

Принаймні, так вважає тг-канал “Резидент”.

“На Банковій впевнені, що розслідування Bellingcat про спецоперацію із затримання” вагнерівців “оплатив Петро Порошенко, якому вигідно грати на патріотичних почуттях радикалів. У 2021 році на нас чекають десятки зливів компромату і фейкових розслідувань, мета яких дискредитація Президента і провокація політичної кризи в країні” , – йдеться в повідомленні каналу.

Тг-канал “Легітимний” підтверджує повідомлення колег, що саме Петро Порошенко є заінтересантом розкрутки кейсау«вагнергейт-антиЕрмак».

“Наше джерело пояснює таку активність Порошенка і його сателітів, а також Зеленського і Єрмака проти Петра Олексійовича, тим, що попередні кулуарні домовленості були розірвані, а зараз настав новий етап торгів.

Джерело вказує, що попередні кулуарні приховані домовленості порушив якраз Петро Олексійович, який зараз зміцнив свої позиції, відчув слабкість влади, почав контратакувати, підвищуючи свої запити. У народі це називається «кинув молодих».

Джерело доповнює, що це є черговим рівнем торгів, які ініціював Петро Олексійович, вирішивши переглянути попередні умови “, – йдеться в повідомленні каналу.

А поки ходять чутки, що Порошенко веде свою кампанію проти президента і його соратників, в Мережі також пішли чутки, що і проти Порошенка готують щось цікаве.

Так тг-канал “Шептун” повідомляє, що судячи з усього Ірина Венедіктова хоче зробити подарунок Зеленському перед новим роком:

“Пташка випадково помітила, що в Офісі генпрокурора підготували велику папку зі справами на екс-президента Петра Порошенка. В папочці лежать обставини проваджень і їх поточний стан. Також пташка шепнула, що папочку понесли в сторону кабінету Ірини Венедіктової. Є ймовірність, що Венедіктова хоче зробити новорічний подарунок Зеленському “, – йдеться в повідомленні.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *