Повний колапс! У ці хвилини – просто після термінового засідання, “Слуги” злили все. Шмигаль в шоці – недоотримують

Народний депутат від партії “Слуга народу” підбив підсумки проведеного раніше засідання фракції в КВЦ “Парковий”. Відзначимо, що раніше повідомлялося про те, що на засіданні йтиметься про державний бюджет і законопроекти про інвестянь, протидію корупції та ряд інших документів.

Про це повідомляє видання VESTI.

За його словами, депутати не прийшли до консенсусу з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем щодо збільшення фінансування медичної галузі.

“Я запитав, як мені голосувати за бюджет, в якому, за словами представника уряду, міністра охорони здоров’я Максима Степанова, є недофінансування медицини. Можна називати різні цифри – що виділено на 30% більше, ніж в минулому році, що виростуть зарплати медиків, але цього недостатньо “, – заявив депутат.

Качура підкреслив, що він підтримує інфраструктурні проекти, які фінансуються з держбюджету.

“Але для того, щоб у нас були дороги, треба щоб було кому їздити цими дорогами”, – зазначив він.

За його словами, в медицині у нас повний колапс, і потрібно все кошти спрямувати на вирішення цієї проблеми.

“Саме про це ми говорили з прем’єр-міністром, але, на жаль, ми не змогли прийти до єдиної точки зору, що потрібно на конкретну цифру збільшити фінансування з бюджету”, – зазначив Качура.

Він також повідомив, що на засіданні обговорювалося створення Бюро економічної безпеки.

“Як буде працювати цей орган, не створимо ми монстра, який замість податкової поліції буде тиснути на бізнес, які для цього потрібні запобіжники, які повноваження і чому ми їх забираємо у СБУ і так далі”, – розповів Качура.

Також він озвучив свою думку з приводу законопроекту про комунікації. Депутат критично оцінив стан, згідно з яким СБУ не зможе підключатися до мереж провайдерів з метою проведення контррозвідувального заходів і зняття інформації.

“Для мене як для людини, який комплексно розуміє процеси, це негативний дзвіночок”, – заявив Качура.

Що стосується підтримки бюджету, депутат повідомив, що багато його колег поки сумніваються.

“Наприклад, Громадське телебачення фінансується на 2,2 млрд, кіно – на 800 млн і цей список можна продовжувати. Можливо, нам треба прибрати другорядні речі і направити всі на медицину, дати зарплати вчителям. Зараз у нас розпорошується бюджет по непотрібним напрямкам, а потім вчителі і лікарі недоотримують зарплати “, – підкреслив Качура.

Депутат зазначив, що він особисто ще не визначився, чи буде голосувати за проект державного бюджету на 2021 рік.

Ще один нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко в коментарі кореспонденту Vesti.ua заявив, що не голосуватиме за бюджет.

“Прем’єр-міністр мене переконав, а ось деякі голови комітетів переконали”, – сказав він.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *