Просто на Майдані! Сталось немислиме – ФОПи в шоці, грандіозне викриття. Порошенко не чекав – злили все

Сьогодні в Києві – нова акція SaveФОП. О 13:00 на Майдані. Але не по РРО та фіскалізації, а через майбутній локдаун.

Такими словами починають своє повідомлення в телеграм-каналі Klymenko Time.

Далі прямим текстом:

Минулого тижня ми видали кілька матеріалів про акції SaveФОП. Само собою, були на самих акціях. Але у всій цій історії нас цікавлять не рядові учасники мітингу (хоч їх обурення частково поділяємо), а організатори протестів.

Поточне посилення фіскального контролю над підприємцями в ряді випадків (зокрема, коли мова не про фіктивних ФОПів) ми теж вважаємо перебором. Але не тому, що малому бізнесу не потрібен контроль. А тому, що якщо влада взялася наводити порядок в темі податків – то наводити його треба комплексно. І змушувати платити не тільки МСБ, а й великий бізнес.

Це, однак, ніяк не скасовує того, що у нас ДУЖЕ багато питань до поточних мітингів SaveФОП. Рухи, за нашою оцінкою, політичного. В якому є давно замурзані політикою і брудними контактами особи. Пафосно оголошують черговий “податковий майдан”, що закликають праворадикалів і партії приєднатися до їхніх протестів і розповідають, що “на майдані були всі”. Хоча, справедливості заради, – не всі протестуючі зараз поділяють ці заклики, дуже нагадують схему розкачки-2013.

Минулого тижня ми написали матеріал по Сергій Доротич – людині, яка є ключовим організатором, лідером і голосом SaveФОП. Робить політичні заяви і марить новим майданом, прозоро розмірковуючи про перспективи поваленні влади в країні.

Почнемо з того, де зареєстровано ГО “Союз захисту підприємців”, яке очолює Доротич. Це вулиця Ентузіастів, 7 в Києві. За цією ж адресою зареєстровано ТОВ “Оріон”, яке очолює Сергій Федченко – екс-помічник депутата Валентина Ничипоренко, який є … першим лідером “Союзу”. Маємо таке собі “гніздо”.

Далі, за цією ж адресою і в цьому “гнізді” зареєстровано ТОВ “Укрлото-центр Київ”. Все б нічого, але ця фірма дуже співзвучна з “Укрлото-центр”. Через цю компанію веде свою діяльність BazaBet – букмекерська контора від УНЛ.

Для розуміння, УНЛ, МСЛ і Патріот – лотерейні оператори. Контору УНЛ свого часу заснував Валерій Коваленко, гордий носій статусу консула Філіппін. Також значився власником і Сергій Піндич, якого пов’язують з Олександром Турчиновим (на зараз в орбіті Порошенко).

Саме з подачі Турчинова УНЛ змогла витіснити з ринку МСЛ, яку заснував ворог ФОПівців Данило Гетманцев. Трохи пізніше УНЛ став монополістом на ринку. І уявляєте – адже саме відставка Гетманцева сьогодні – головна вимога мітингувальників. Треба ж, як вдало на ньому світ клином зійшовся.

Сьогодні, перед акцією, додамо ще пару штрихів. Цікаво, наприклад, що Доротич ще рік тому приватизував емблему SaveФОП. Йому належать права на використання їх символіки. Номер заявки m201932086 від 6 грудня 2019 року. Ось така завчасна монополізація бренду протесту. Цікаво, що днями раніше, 3 грудня 2019, в русі стався розкол на “Рада міст” і SaveФОП Доротича. Мабуть, це і підштовхнуло його закріпити айдентику за собою. На сайті “Рада міст” Доротича прямо звинуватили в планах об’єднання “з політпартіями і іншими протестними рухами, з метою тиску більш масовими мітингами на владу”.

Крім того, Доротич є членом правління “Конгресу українських громад” Заради майбутнього “. У неї входять інші громадські організації, профспілки підприємців і т.д. І в неї, крім Доротича, цікаві керівники (в цілому все партнери по різних організаціях у нього як на підбір з одного політичного табору):

– Колишній чоловік депутата від БПП Вікторії Сюмар, Віктор Таран.
– Геннадій Новіков – колишній помічник депутата 8 скликання від БПП Олександра Бакуменко.
– Марія Дідух – діюча помічниця депутата Миколи Кучера, який у 2014 році був у фракції БПП Порошенко, а зараз переметнувся в “Довіра”.
– Оксана Продан і Ніна Южаніна – минулі і діючі депутати від фракції Порошенко.

Окремо скажемо з приводу медійної активності Доротича. Вражає частота його появи на телеканалі “НАШ”, наприклад. За кількістю відео на їх YouTube можна припустити, що у нього на цьому каналі своя передача. АЛЕ повторимо те, про що вже писали, – зараз кожна політсила, яка працює проти Зеленського, через своїх ломів і свої ЗМІ просуває ці протести. Так що Доротич з однаковим успіхом з’являється як на “Еспрессо ТВ” і “Прямому”, так і на “112” і “NewsOne”.

Перед місцевими виборами, в липні 2020 року, Доротич засвітився і на з’їзді партії “Пропозиція”. Де виступав як глава “Союзу захисту підприємництва”, з лого saveФОП на футболці і підтримав політсилу. Хто з підприємців делегував Доротича на з’їзд Корбана-Філатова і дав йому право говорити від їхнього імені – питання. Хоча питань до нього вистачає і без цього.

Але є на зараз і інше питання, до самих протестуючих. А чи є зараз серед них ті, хто готовий виходити БЕЗ координації Доротича? Ми з вами побачили, що у вихідні кількість протестуючих спала. Та й в понеділок ситуація не змінилася. І таке управління з єдиного центру породжує питання вже до протестуючих. Як їм бути в ручному управлінні у такої людини?

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *