Просто під час засідання! Степанов видав – продовжити до 28 лютого: надзвичайна ситуація. Українці не чекали

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявляє, що уряд продовжить карантин і режим надзвичайної ситуації до 28 лютого. Про це він повідомив на позачерговому засіданні уряду в середу, 9 грудня.

Також введуть додаткові посилені обмеження з 8 по 25 січня 2021 року.

“Ми пропонуємо продовжити карантин до 28 лютого 2021 року. Також продовжити режим надзвичайної ситуації також до 28 лютого”, – сказав глава МОЗ Максим Степанов.

В рамках нових карантинних обмежень передбачається зміна режиму роботи ресторанів і кафе. Вони можуть працювати до 23:00, але проведення розрахункових операцій обмежується 22:00.

Також, українці стали робити менше тестів на коронавірус тому, що менше людей стали мати потребу в цьому і менше хворіють. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов і спростував поширену раніше думку про те, що тестів менше, тому і менше хворих.

“Коли зменшується кількість звернень людей з ознаками коронавірусної хвороби, то природно зменшується і число тестувань”, – заявив Степанов під час брифінгу.

За словами Степанова, Ще одним аргументом позитивної динаміки хворих коронавірусів служить зменшення кількості госпіталізованих пацієнтів – за тиждень цей показник впав на 1,5 тисячі. Було 11 606 людей, госпіталізованих на тижні до 29 листопада, а на минулому тижні – 10100 госпіталізованих.

Відзначимо, на засіданні Кабміну 9 грудня було прийнято рішення про введення локдауну в Україні з 8 по 24 січня. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав цей жорсткий карантин “зимовими канікулами заради безпеки”.

Під час локдауну буде заборонена робота.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *