Про це повідомляє Finbalance. Суд ухвалив рішення надіслати цю справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

На думку компанії, ухвалення рішення про встановлення розміру винагороди керівнику та членам правління належить компетенції наглядової ради, а Держаудитслужба помилково застосувала постанову Кабміну “Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об’єднань державних підприємств”.

У своїй касаційній скарзі “Нафтогаз” відзначав про необґрунтованість і неконкретизованість оскаржуваної вимоги відповідача, в якій, крім вимог усунути порушення законодавства й інформувати органи контролю про їх усунення, не міститься чітких і зрозумілих розпоряджень, які саме дії і на підставі яких положень закону повинна зробити компанія.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва задовольнив позов “Нафтогазу” і скасував вимогу Державної аудиторської служби про необхідність усунення українською компанією порушень, які були виявлені за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності. Держаудитслужба вимагала у “Нафтогазу” перерахувати до держбюджету в загальній сумі понад 72 млрд грн.

Відзначимо, що до президента Володимира Зеленського уже неодноразово зверталися з проханнями і вимогами звільнити Коболєва з “Нафтогазу”.

Нагадаємо, раніше економіст Олександр Охріменко в своїй статті для delo.ua. зазначив, що голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв отримує багатомільйонні зарплати і премії, не виконуючи ключових показників ефективності (KPI), встановлених у його контракті.

“Робота керівника НАК “Нафтогаз України” й інших топменеджерів компанії зосереджена виключно на власне збагачення і не має жодного відношення до виконання чи невиконання ключових показників ефективності (KPI). З тих чи інших причин, в Україні керівника НАК “Нафтогаз України” зарахували до касти недоторканних”, – написав Охрименко.

Експерт зазначив, що для керівника НАК “Нафтогаз України” були встановлені певні KPI, які в основному виражаються у виконанні показників річного фінансового плану, схваленого Кабінетом Міністрів. Згідно з умовами контракту, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 13.04.2016 №681, за умови виконання KPI голові “Нафтогазу” належить посадовий оклад у розмірі 1,041 млн грн на місяць, плюс щомісячна премія в такому ж розмірі.

“Так, сумарна заробітна плата Коболєва повинна складати не більше 2,082 млн грн на місяць або 24,984 млн грн на рік”, – пише Олександр Охрименко.

Джерело