Про це пише продюсер Ігор Кондратюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Я не розумію – як людина, яку чомусь називають “суддею”, може підтиратися системою, в якій працює? І чи людина він взагалі – цей покруч, якому я сплачую зарплатню як платник податків??? Вовк – одоробло на моїй шиї! Хтось вірить в професійну потенцію ВАКС, якщо він не може привести до себе навіть колегу по суддівському цеху?”, – йдеться в повідомленні Кондратюка.

Ось про що йдеться в публікації продюсера.

Голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка не знайшли за всіма відомими адресами і знову не доставили до Вищого антикорупційного суду.

Про це повідомляє ЦПК.

Детективи НАБУ вкотре не знайшли Вовка за жодним із місць можливого перебування: ні на роботі, ні вдома.

Слідчий суддя дозволив новий примусовий привід Вовка на 15 березня.

Це уже вп’яте главу ОАСК не можуть знайти для того, щоб доставити на суд, який має обрати йому запобіжний захід.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя не дозволила арешт Вовка, але заборони примусово доставити Вовка до суду в законодавстві немає. Натомість потрібен дозвіл слідчого судді. Вперше ВАКС дозволив примусово привести до суду Вовка 3 лютого.

Раніше, Ігор Кондратюк прокоментував призначення Зеленським нового глави Херсонської ОДА.

“Нахрін моїй рідній Херсонщині донецькі управлінці? Саме засилля донецьких українських “державників” сприяло наближенню Майдану, окупації Криму (хто в Криму керував при Янику??? “Українець” Джарти?), а в Донбас – російських абізян! Чи я чогось не пам’ятаю??? Хіба донецькими потрібно укріплювати стратегічно важливу область??? Ні! Дупа дума, дупа робить…”, – написав Кондратюк.

Джерело