Родичі вантажівками доправляють харчі з України: Таїсія Повалій розповіла росіянам як без концертів “виживає” на 50 000 рублів в місяць

Українська співачка Таїсія Повалій, що подалася п2014 року до Москви, як і багато артистів, залишилася без роботи. Артистка зізналася, що виступає тепер дуже рідко. Але на безгрошів’я не скаржиться, а намагається розумно витрачати кошти, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Собеседник».

Колаборантка заявила, що наразі витрачає на життя 50 тисяч рублів в місяць (близько 19 тисяч гривень). Однак при цьому отримає “гуманітарну допомогу” від добрих родичів, котрі забезпечують її сім’ю сільгосппродукцією.
«Но мы же в принципе люди простые, из села. Нам многого не надо, мы спокойно сможем не жить на широкую ногу. Помогают родственники. Вся наша родня живет в деревне Шамраевка, откуда мы родом. И вот каждый год к нам от них приезжает грузовик со всевозможными гостинцами. …В месяц стараемся укладываться в пятьдесят тысяч рублей», — сказала Таїсія Повалій.
Повалій також розповіла, що частина грошей йде на лікування. Минулої зими Таїсія в своєму будинку спускалася сходами, впала і зламала ногу. Через травми концерти на осінь і нинішню зиму не планувала.
У співачки досі збереглися хворобливі відчуття при ходьбі. Намагається не одягати взуття на підборах, придбала французькі амортизуючі устілки і стильну тростину.
Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *