Росія після майже річної перерви взялася за добудову “Північного потоку-2” Російське судно прибуло на місце добудови вранці 11 грудня.

© Газпром
Російське судно-трубоукладач “Фортуна” відновило будівництво незакінченої ділянки російського проєкту “Північний потік-2”. Роботи відновлені після майже річної паузи.

Про це інформують РосЗМІ з посиланням на Nord Stream 2 AG.

Читайте також:
“Не думаю, що “Північний потік-2″ буде коли-небудь запущений”: американський експерт

Відомо, що баржа прибула до місця будівництва російського проєкту “Північного потоку-2” в територіальних водах Німеччини вранці п’ятниці, 11 грудня.

Як очікується, російське судно укладе 2,6-кілометрову ділянку газопроводу у водах на глибині до 30 м. За інформацією російських ЗМІ, будівництво наразі ведеться між німецьким портом Зассніц і датським островом Борнхольм.

Стосовно наступних робіт на морській ділянці поки невідомо. У компанії кажуть, що нібито розпочали роботи після отримання всіх відповідних дозволів.

До слова, торік зведення проєкту було зупинено через санкції США.

Читайте також:
Норвезька компанія, яка мала сертифікувати “Північний потік-2”, покинула проєкт через загрозу санкцій

Раніше радниця голови правління “Нафтогазу” Лана Зеркаль заявила, що палата представників США схвалила більшістю голосів додаткові санкції проти компаній, які беруть участь у страхуванні та ліцензування російського проєкту “Північний потік – 2”. Санкції США Зеркаль назвала “бомбою”, яка повинна остаточно підірвати плани російського “Газпрому” щодо добудови “Північного потоку-2”. Вона додала, що Україна очікує найближчими днями аналогічного голосування в Сенаті.

Нагадаємо, Данія дозволила Nord Stream 2 AG добудувати незакінчену ділянку російського газопроводу “Північний потік-2” у своїх водах з використанням нових трубоукладачів.

Як повідомлялося, швейцарська компанія Allseas заявила, що не відновить роботи з будівництва “Північного потоку-2”. Трубоукладальна компанія покинула регіон роботи у Балтиці та перейшла працювати на інший проєкт.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *