«Росія – слабка держава, не здатна відтворити Радянський Союз 2.0», – російський правозахисник

Російська Федерація є слабкою державою як із технологічної, так і військової точок зору, яка не зможе реалізувати план щодо створення Радянського Союзу 2.0. Про це повідомив правник, колишній депутат Держдуми Росії Марк Фейгін у програмі «Студія Захід з Антіном Борковським», передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.

 

«Враховуючи становище президента Росії Володимира Путіна, його передісторію, те, як він змінювався, ким починав свою політичну діяльність, мені здається, для нього не існує головної ідеологічної задачі у вигляді відновлення СРСР, або Російської імперії. Мені здається, усе, що він зараз робить більше направлено на збереження й вічне продовження його влади. І тому для Путіна лишається принциповим контроль за пострадянським простором, збереження статусу як мінімум пан-регіональної держави, а в Європі й решті світу – діяльність такого агресивного мерзотника», – зазначив Фегін.

 

Правник пояснив, що Путін не прагне створення Радянського Союзу 2.0, оскільки Росія – відстала і слабка держава, яка не здатна реалізувати такий масштабний проєкт.

 

«Немає в Росії ні ресурсів, ні можливостей. Технологічна відсталість, величезне військове відставання, про що вже варто говорити. Росія з військової точки зору, технологічної точки зору – відстала держава. Її випереджає вже не тільки США та Китай, а й низка інших держав».

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *