Про це пише у Фейсбуці нардеп “Голосу” Олександра Устинова – одна з шести депутатів, яких партія може виключити зі свого складу

“Це – попередження про виключення з партії, яке схоже виглядає як привід «здихатися» неугодних депутатів. Мені двно було дізнатися з публічних коментарів голови моєї партії Кіри Рудик, що начебто хтось з народних депутатів був присутній на засіданні політ ради (керівний орган партії). Це неправда, ніхто про нього навіть не знав. А наше голосування в Парламенті було не за зміни до Конституції”, – написала нардепка.

Окрім того, Устінова заявила, що шестеро депутатів, яких керівництво “Голосу” погрожує вигнати з партії, голосували за те, щоб направити звернення в КС і не дати звільнити керівництво НАБУ.

“Ми голосували лише за направлення звернення в КСУ, яке вже один раз визнало неконституційним можливість призначення годів НАБУ та ДБР президентом. Це технічний і тактичний крок, щоб не дати швидко проголосувати провладний законопроект, щоб знести керівництво НАБУ та зробити його залежним політично органом. Це називається «домахатися до мишей», вибачте на слові, або знайти привід”, – підсумувала депутатка.

Раніше ввечері у вівторок, 23 березня, нардеп “Голосу” Ярослав Юрчишин повідомив, що керівництво партії “Голос” попередило шістьох членів про можливе виключення зі складу політичної сили. Попередження, крім нього та Устинової, отримали Соломія Бобровська, Роман Лозинський, Ольга Стефанишина та Володимир Цабаль.

Джерело