“Ринат начал психовать, швырнул документы… Но потом озвучил такую фразу”: Журналісти опублікували сенсаційне розслідування про українських олігархів (відео)

У фільмі “Спадкоємець” від “Громадського” найцікавіше – це аматорське відео та свідчення про життя донецько-дніпроперовської cosa nostra початку-середини дев’яностих. Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише Мирослава Барчук, передають Патріоти України.

Жива ілюстрація того, із чого виріс український політичний клас. Цінності, смаки, мораль, совково-тюремна ділова етика, бандитські “понятійки”. Ось, наприклад, свідчення Євгена Щербаня-молодшого про вирішення спорів. Це вже пізніший час, 2013 рік. Він розповідає про те, як вони сперечалися з Рінатом Ахметовим про спадщину убитого батька:

Ринат начал психовать, швырнул документы… Но потом озвучил такую фразу: если вы считаете, что что-то неправильно, то давайте найдем авторитета, которому мы все доверяем, и пусть он скажет. Если им будет принято решение, то я выполню. На этой встрече мы договорились, что третейским судьей выступит Иосиф Давидович Кобзон“.

Того разу, російський мафіозі не допоміг своїм українським друзям укласти “понятійку” (за Щербаневими словами, Кобзон не хотів сваритися з Ахметовим). І тоді Щербань зрозумів, що їх із братом дурять.

З одного боку – ніби нічого нового, але однаково все це треба тримати в голові та враховувати, коли ми говоримо про останні 29 років державності, наші перемоги й поразки, всі ці “крок вперед і два кроки назад”. У нас дуже непрості проблеми в анамнезі.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *