Щойно! Екс-міністр зробив гучну заяву – все очікувано!

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що санкції США проти низки українців, у тому числі “слуги” Олександра Дубінського та екснардепа Олександра Онищенка, були очікуваними.

Про це він заявив в етері Еспресо.TV.

“ВОНО (САНКЦІЇ США – РЕД.) ДОСИТЬ ОЧІКУВАНО. ЩОДО ЧАСОВИХ РАМОК, ЧОМУ САМЕ ЗАРАЗ, ТЕЖ ОСОБЛИВИХ НІ В КОГО СУМНІВІВ НЕ ПОВИННО БУТИ. ЧИ ЦЕ ОСТАННЄ? ДУМАЮ, ЩО НІ, ОСКІЛЬКИ, АМЕРИКАНЦІ В ПИТАННІ САНКЦІЙ ДІЮТЬ СТРАТЕГІЧНО. ВОНИ ЗНАЮТЬ ЯК ПОСИЛЮВАТИ ТА ПО КОМУ БИТИ, ПО-ПЕРШЕ, ПО КОМУ БИТИ ДАЛІ. АЛЕ З ТОЧКИ ЗОРУ, ЯК МИ, ВЛАСНЕ, НА СЕБЕ БУДЕМО ПРИМІРЯТИ І ЯК БУДЕМО РЕАГУВАТИ”, – ЗАЗНАЧИВ КЛІМКІН.

За його словами, амбіцією цієї каденції обраного на президентських виборах в США Джо Байдена буде поступовий перехід від відносин партнерства до союзництва.

“А СОЮЗНИЦТВО – ЦЕ ПРО ДРУЗІВ, ПРО ДОВІРУ. ЯКЩО АМЕРИКАНЦІ НАКЛАДАЮТЬ САНКЦІЇ НА УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДЯН… УКРАЇНЦІ МАЮТЬ ПОСТАВИТИ СОБІ ПИТАННЯ, ПРО ЯКІ ВІДНОСИНИ СОЮЗНИЦТВА МИ МОЖЕМО ГОВОРИТИ, КОЛИ АМЕРИКАНЦІ САНКЦІОНУЮТЬ, У ТОМУ ЧИСЛІ І ЧИННИХ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ”, – НАГОЛОСИВ ВІН.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *