Щойно! Коломойський зблід – викрутитись вже точно не вдасться: гроші з банку! Всі ходи перекриті

Міністерство юстиції США оприлюднило заяву про нову справу щодо українського олігарха Ігоря Коломойського. Мова йде про відмивання у США грошей, виведених з ПриватБанку.

Про це йдеться на сайті відомства.

Це вже третій цивільний позов проти Коломойського і його партнера Геннадія Боголюбова, поданий до суду щодо конфіскації їхньої нерухомості. У Сполучених Штатах підозрюють, що ці об’єкти нерухомості були придбані за кошти, незаконно виведені з українського ПриватБанку.

У документі йдеться, що згадану справу про нерухомість у Клівленді, штат Огайо, розслідує місцевий відділ ФБР за підтримки міжнародного антикорупційного підрозділу Бюро, управління кримінальних розслідувань податкової служби США та митної й прикордонної служб США. Допомагає з розслідуванням управління міжнародних відносин Мін’юсту США.

“Ініціативу щодо відшкодування активів, захоплених клептократією, очолює група спеціалізованих прокурорів підрозділу відмивання грошей та вилучення майна кримінального відділу в партнерстві з федеральними правоохоронними органами, а часто і з офісами прокурорів США, з метою конфіскації корупційних доходів іноземних посадовців, і, де доцільно, використовування цих віднайдених активів на користь людям, яким заподіяно шкоду через ці корупційні діяння та зловживання службовим становищем”, – заявили в Мін’юсті США.

У міністерстві закликають всіх, хто має інформацію про можливі доходи від іноземної корупції, які перебувають у США або відмиваються в них, зв’язатися з федеральними правоохоронними органами, або надіслати електронне повідомлення

Також ми писали про те, що Коломойський продає нерухомість у США. Холдингова компанія в Сполучених Штатах Optima Ventures подала клопотання до суду штату Делавер про продаж двох будівель в рамках процедури стягнення. Власниками Optima Ventures є українські олігархи Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Про це містяться дані в документах, поданих до суду 24 грудня.

Компанія, яка є найбільшим оператором нерухомості на Середньому Заході США, хоче продати 22-поверхову будівлю 55 Public Square і готель Westin Cleveland Downtown. Optima Ventures заборгувала близько 50 млн доларів виплат за цими двома активами.

Крім того, Міністерство юстиції США домагається стягнення двох комерційних будівель, якими володіє Optima Ventures в Луїсвіллі, штат Кентуккі та Далласі, штат Техас.

Компанії Коломойського і Боголюбова належали 9 об’єктів нерухомості, п’ять з них – у Клівленді. Після продажу двох об’єктів в її власності залишиться одна будівля, ще дві – в процесі стягнення.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *