Щойно! Лукашенко зважився на це – повна ізоляція країни. Кордони закривають – білоруси шоковані!

Це роблять ніби для того, щоб зупинити активне поширення нового коронавірусу COVID-19.

Відповідні зміни до постанови внесла Рада міністрів Білорусі, пише tut.by.

Обмеження на виїзд запроваджують на автодорожніх пунктах пропуску, пунктах спрощеного пропуску, пунктах пропуску на залізничних вокзалах (станціях) і річкових портах через державний кордон Білорусі.

Виїжджати з країни дозволено особам з дипломатичними і службовими паспортами, офіційним делегаціям, водіям міжнародних автоперевезень, екіпажам повітряних і морських суден, поїзним бригадам, тим, які їдуть у відрядження. До списку виїзних також потрапили особи, яким потрібно їхати за кордон на лікування; мають посвідку на проживаня в іншій країні; заробітчанам; студентам іноземних ВНЗ. Виїзд на роботу, навчання, а також особам, які мають посвідку на проживання в іншій країні, буде дозволено не частіше одного разу протягом шести місяців.

Водночас іноземцям, які приїжджають до Білорусі, потрібно буде мати негативний тест на COVID-19. ПЛР-тест повинен бути зроблений не пізніше трьох діб до дати перетину кордону.

Нагадаємо, в Білорусі від серпня тривають постійні мітинги та протести проти результатів президентських виборів. Владу в країні утримує вже 26 років Олександр Лукашенко. Через утиски, погрози, ув’язнення з країни вже втекло чимало опозиційно налаштованих білорусів.

Нагадаємо, що 4 грудня, у Республіці Білорусь повідомили про 1 774 нові випадки захворювання на COVID-19. Це найвищий добовий показник заражень в країні від початку пандемії.

Про це повідомило білоруське Міністерство охорони здоров’я.

Зазначається, що від ускладнень COVID-19 померли ще дев’ять пацієнтів, тоді як 1 647 — вилікувалися.

Загалом від початку пандемії нову коронавірусну інфекцію “підхопили” 143 383 білоруси. Водночас в країні зареєстрували 1 190 пов’язаних із коронавірусом летальних випадків, а з лікарень виписали 120 571 пацієнта із підтвердженим SARS-CoV-2.

“Минулої доби виконано 32 101 тест. Усього в країні проведено 3 367 889 тестів”, — уточнили у МОЗ Білорусі.

Тим часом самопроголошений президент Олександр Лукашенко заявив, що епідеміологічна ситуація щодо COVID-19 в країні непроста, але перебуває під контролем.

“Слава тобі, Господи, у нас тисячами за добу не помирають люди, навіть сотнями не помирають. І не будуть помирати, тому що ми всі – від голови сільської ради, райвиконкому, облвиконкому до міністра, прем’єр-міністра та президента — займаємося і будемо займатися цією проблемою. Ми будемо рятувати наших людей, наскільки це можливо”, — наголосив він.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *