Щойно! Шмигаль терміново зателефонував, важливе зізнання – готові!

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Грузії Ґіорґі Ґахарія під час онлайн-зустрічі 30 грудня обговорили питання співпраці між державами.

Денис Шмигаль висловив сподівання, що Україна та Грузія продовжуватимуть розширювати двосторонній діалог та відновлять позитивну динаміку торгово-економічного співробітництва. Він також підкреслив, що Україна і Грузія, як стратегічні партнери, мають всі передумови для активізації співпраці у цій сфері.

«Ми готові до комплексного обговорення цілої низки подальших напрямків взаємодії: від подолання наслідків глобальної економічної кризи і перенесення ланцюгів виробництв міжнародних компаній в наші країни до розширення структури товарообігу й поглиблення інвестиційного співробітництва», — підкреслив Прем’єр-міністр України.

Денис Шмигаль зазначив, що Україна розраховує, попри пандемію, провести Десяте засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва у 2021 році.

«КОМІСІЯ НЕ ЗАСІДАЛА З КВІТНЯ 2017 РОКУ. ТОМУ ПРОПОНУЮ ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ КОМІСІЯ ЯКНАЙШВИДШЕ ВІДНОВИЛА СВОЮ РОБОТУ. МИ ГОТОВІ ПРОВЕСТИ ЗАСІДАННЯ У ФОРМАТІ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ», — ВІДЗНАЧИВ ДЕНИС ШМИГАЛЬ.

Очільник Уряду України та Прем’єр-міністр Грузії також обговорили питання інтеграції країн до Європейського Союзу та НАТО. Денис Шмигаль висловив підтримку пріоритету, покладеного в програму діяльності Уряду Грузії, щодо будівництва європейської країни.

«ВПЕВНЕНИЙ, ЩО СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ГРУЗІЯ ТА УКРАЇНА МОЖУТЬ ЗРОБИТИ СУТТЄВИЙ ВНЕСОК У ЗМІЦНЕННЯ БЕЗПЕКИ У РЕГІОНІ ЧОРНОГО МОРЯ», — НАГОЛОСИВ ДЕНИС ШМИГАЛЬ.

Прем’єр-міністр України наостанок привітав Ґіорґі Ґахарію і всіх членів Уряду з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *