Щойно! Татаров зблід, Зеленський більше не терпітиме – фатальне рішення. Уже цього місяця: спровадять з ОП

Над заступником глави Офісу президента України Олегом Татаровим збираються хмари. Таку думку висловив 3 січня у Facebook журналіст і блогер, співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко.

За його інформацією, президент України Володимир Зеленський зустрів Новий рік у колі друзів і соратників на держдачі “Гута” в Карпатах. На святі не було двох заступників глави Офісу президента – Олега Татарова та Ігоря Жовкви.

“Наприкінці року Татаров опинився в центрі корупційних обвинувачень, які було запущено НАБУ після свідчень забудовника [екснардепа, голови “Укрбуду”] Максима Микитася. У підсумку його фігура стала занадто токсичною для Зеленського і [глави Офісу президента Андрія] Єрмака, які були не проти його позбутися. Як кажуть мої джерела в ОП, Татаров пригрозив Єрмаку, що зіллє нюанси у справі вагнерівців, яку він курирував. Єрмак із Зеленським визнали це шантажем, і протягом останніх тижнів 2020 року Татарова усунули від доступу до президента”, – написав Романенко.

На його думку, конфлікт, що поглиблюється між НАБУ і Татаровим, наражає на ризики у зв’язку з перемогою кандидата від Демократичної партії Джо Байдена на президентських виборах у США.

“Очевидно, що для Зеленського і Єрмака питання налагодження відносин із новою адміністрацією у Вашингтоні критично важливе, а конфлікт НАБУ з Татаровим торпедуватиме зусилля з налагодження мостів. Тому в ОП схиляються до того, щоб протягом січня спровадити Татарова з ОП під тим чи іншим слушним приводом від гріха подалі”, – резюмував Романенко.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *