Щойно! Зеленський провів термінове засідання – готується шокуюче рішення!

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони для вирішення питання виходу з конституційної кризи.

Про це повідомляє прессекретар президента Юлія Мендель в коментарі “Українській правді”.

“СЬОГОДНІ (29 ГРУДНЯ – РЕД.) ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ СКЛИКАВ ЗАСІДАННЯ РАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ, НА ЯКОМУ, ЗОКРЕМА, РОЗГЛЯДАЛИСЯ ПИТАННЯ КОНСТИТУЦІЙНОЇ КРИЗИ”, – СКАЗАЛА МЕНДЕЛЬ.

Вона повідомила, що деталі засідання будуть повідомлені офіційно пізніше. Саме засідання вже закінчилося.

У той же час Лещенко у себе на каналі повідомив, що на засіданні РНБО розглядалася ситуація стосовно голови Конституційного суду Олександра Тупицького.

За словами Лещенка, президент Зеленський видасть указ про відсторонення Тупицького з посади терміном на місяць відповідно до статті 154 Кримінально-процесуального кодексу України.

“ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІД ПОВНИМ КОНТРОЛЕМ СОРОСЯТ, А БАЖАННЯ ПОТРАПИТИ НА ІНАВГУРАЦІЮ БАЙДЕНА ЗАТЬМАРИЛО МОЗОК ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ. СВОЇМИ ДІЯМИ ГВАЛТУЄ КОНСТИТУЦІЮ, ЩО СТАНЕ ПРИЧИННОГО РОЗБАЛАНСУВАННЯ ІНСТИТУТІВ ВЛАДИ”, – КОМЕНТУЄ НОВИНУ ТГ-КАНАЛ “СПЛЕТНИЦА”.

“Зеленський намірений відсторонити від виконання обов’язків голову КСУ Олександра Тупицького на місяць, посилаючись на ст. 154 Кримінально-процесуального кодексу України, про яку вчора, до речі, згадувала” слуга народу “Ольга Совгиря.

Пункт спірний, тому що в даному випадку мова йде не про якогось призначеного президентом чиновника, а про цілого суддю Конституційного суду. Але, схоже, в Офісі президента остаточно визначилися, що для них цей фінт цілком прийнятний”, – пише” Клименко-Тайм “.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *