Щойно! Зеленський шокований – небувала наглість: Тупицький подав до суду – хоче назад на посаду! Не потерплять – скандал

 

За позовом Олександра Тупицького Касаційний адміністративний суд Верховного Суду (КАС ВС) відкрив провадження про його відсторонення від посади судді Конституційного Суду і призначив справу до розгляду на 13 квітня.

“17 березня Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду виніс ухвалу … за позовом Олександра Тупицького до президента України Володимира Зеленського про визнання незаконним і недійсним Указу президента України від 26 лютого 2021 №79/2021 “Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України”… Верховний суд визначив прийняти позовну заяву до розгляду, відкрити провадження у справі і призначити справу до розгляду в судовому засіданні о 12:00 13 квітня 2021 року”, – повідомляє Верховний суд.

У повідомленні суду наголошується, що позов Тупицького надійшов до Верховного Суду 4 березня, але суд залишив заяву без руху і надав позивачу строк десять днів від дня отримання цієї постанови для усунення недоліків. 12 березня 2021 року від позивача надійшло клопотання про усунення недоліків позовної заяви, зі змісту якої випливає, що вимоги ухвали суду виконано.

У Верховному Суді додали, що позивач тричі звертався в КАС ВС із позовними заявами, якими оскаржив укази президента про відсторонення його від посади судді КС.

“Перший позов надійшов 1 лютого 2021 року, яким оскаржено Указ від 29 грудня 2020 року № 607/2020 «Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України» про відсторонення позивача на два місяці. Ухвалою від 3 лютого цього року у справі № 9901/20/21 Суд відмовив у відкритті провадження, оскільки цей позов не підлягає розгляду за правилами адміністративного судочинства. Це рішення оскаржено в апеляційному порядку до Великої Палати Верховного Суду. Ухвалою від 22 лютого 2021 року відкрито апеляційне провадження за заявою позивача. Другий позов надійшов 26 лютого 2021 року. Оскільки строк оскарження Указу закінчився 29 січня 2021 року, тож у справі № 9901/43/21 КАС ВС виніс ухвалу залишити заяву без руху та надати позивачеві десятиденний строк для усунення недоліків”, – повідомили у ВС.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.

Джерело:korupciya.com

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *